The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Arhur Morgan

Arhur Morgan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En kısa sürede final sürümünün Türkçesi çıkacak.
4 aydır en kısa süre deniyor. Bir de önce şu kredi sistemini yenileseniz mi artık. Vip alacağım onu bile alamıyorum. Sitede sadece ücretsiz hizmet değil, aynı zamanda ücretli hizmet de aksamış durumda.

MRainb0w

MRainb0w

Yetkili
Kredi
0$
Arhur Morgan Bu konular hakkında Discord üzerinden gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Evet maalesef çok şey aksadı ama dediğim gibi bunun bilgilendirmesini biz yapıyoruz.

Omer61

Omer61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adamlar 3. Oyunu bitirdiğinde sizde bu oyunum çevirisini bitirip yayınlicaksınız galiba

A

Arapmemo

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kutsal suyu nasıl yapıcam cevap verir misiniz

B

Baypandik

Kredi
0$
Hocam artık gelsin çeviri

B

Baypandik

Kredi
0$
NTL'nin yeni oyunu çıktı 6 ay önce bu oyunun hala final cevirisini yayinlamadiniz 4 aydir yayinlicaksiniz tamam zor işiniz saygi duyuyorum cok uzadi kısa sürede diyip duruyorsunuz net tarih de yok.

DeathStroke

DeathStroke

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi benim anladığım kadarıyla çevirmen arkadaşlar işini yapıp çeviriyi tamamlamış. Fakat site yöneticileri AYLARDIR kredi sistemini yenilemediği için çeviri paylaşılmıyor. Bu mudur yani? Madem kredi sistemini yenilemeye üşeniyorsunuz ; herkese açık, ÜCRETSİZ bir şekilde paylaşın. Zaten bu oyunun final sürümü çıktığı vakit herkese açılacağını söylemiştiniz. Ben para veririm hocam sıkıntı değil ama öyle bir seçenek dahi yok. Ortada çeviri var, talep var, para var fakat yine de hizmetten yararlanamıyoruz. Rafadan Tayfada bir pide sahnesi vardı hatırlar mısınız? :)

DeathStroke

DeathStroke

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde dediğim gibi bir hafta içinde paylaşılacaktı ancak Discord sunucumuzdan da duyurulduğu gibi kredi bazlı ödeme sistemini değiştiriyoruz. Bu sebeple üyelik ve paket alımlarında sıkıntı yaşanabileceği için betaya oyun çıkmıyor şu anlık.

-'StroK!#

-'StroK!#

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Final sürümü çevirisiyle ilgili bir gelişme var mı bilgilendirir misiniz ?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Final sürümü çevirisiyle ilgili bir gelişme var mı bilgilendirir misiniz ?
Ödeme sistemi ayarlandı, yani en kısa zamanda oyun paylaşımlarına başlanacak. Çevirisi de çoktan hazır olduğundan ilk paylaşılacak oyun 'The Genesis Order' olacaktır.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Şimdi benim anladığım kadarıyla çevirmen arkadaşlar işini yapıp çeviriyi tamamlamış. Fakat site yöneticileri AYLARDIR kredi sistemini yenilemediği için çeviri paylaşılmıyor. Bu mudur yani? Madem kredi sistemini yenilemeye üşeniyorsunuz ; herkese açık, ÜCRETSİZ bir şekilde paylaşın. Zaten bu oyunun final sürümü çıktığı vakit herkese açılacağını söylemiştiniz. Ben para veririm hocam sıkıntı değil ama öyle bir seçenek dahi yok. Ortada çeviri var, talep var, para var fakat yine de hizmetten yararlanamıyoruz. Rafadan Tayfada bir pide sahnesi vardı hatırlar mısınız? :)
Kimseyi öne atma veya günah keçisi ilan etme gibi bir amacım yoktu açıkçası. Çok beklendiği ve sorulduğu için yöneticimizin de iznini alarak çeviriyi bitirdiğimi haber verdim insanlara. 'Madem ortada çeviri var, neden paylaşılmıyor?' şeklinde şikayet etmeniz doğal ama adil değil bence.

Oyunlar yalnızca çevirisi eklenip yayınlanmıyor, belli bir süreçten geçiyor. Yayınlanmadan önce oyunların düzenlenmesi, derlenip paketlenmesi, test edilip varsa hatalarının giderilmesi gerekiyor. Yayınlamakla da iş bitmiyor maalesef, üyelerin yaşadığı problemlerle ve oynanış sırasında çıkan hatalarla da ilgilenilmesi lazım sonuçta.

Anlayacağınız çevirisinden beta sürecinin sonuna kadar giden bir süreç, ekip olarak verilen bir emek var ortada. Yani arka planda yaşanan sıkıntılar için yalnızca yöneticimizi suçlayıp oyunun hemen çıkartılmasını beklemek pek de adil bir yaklaşım değil bana göre.

:)

-'StroK!#

-'StroK!#

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunun bir önceki versiyonundaki kayıt dosyam duruyor bu son versiyonu indirdiğimde otomatik olarak gelecek mi yoksa ekstra bir şey yapmam gerekli mi ?

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
NTL'nin yeni oyunu çıktı 6 ay önce bu oyunun hala final cevirisini yayinlamadiniz 4 aydir yayinlicaksiniz tamam zor işiniz saygi duyuyorum cok uzadi kısa sürede diyip duruyorsunuz net tarih de yok.
Yeni çıkan oyunun işimi ne birde oyun herkese acikmi bu

The Genesis Order​

DeathStroke

DeathStroke

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kimseyi öne atma veya günah keçisi ilan etme gibi bir amacım yoktu açıkçası. Çok beklendiği ve sorulduğu için yöneticimizin de iznini alarak çeviriyi bitirdiğimi haber verdim insanlara. 'Madem ortada çeviri var, neden paylaşılmıyor?' şeklinde şikayet etmeniz doğal ama adil değil bence.

Oyunlar yalnızca çevirisi eklenip yayınlanmıyor, belli bir süreçten geçiyor. Yayınlanmadan önce oyunların düzenlenmesi, derlenip paketlenmesi, test edilip varsa hatalarının giderilmesi gerekiyor. Yayınlamakla da iş bitmiyor maalesef, üyelerin yaşadığı problemlerle ve oynanış sırasında çıkan hatalarla da ilgilenilmesi lazım sonuçta.

Anlayacağınız çevirisinden beta sürecinin sonuna kadar giden bir süreç, ekip olarak verilen bir emek var ortada. Yani arka planda yaşanan sıkıntılar için yalnızca yöneticimizi suçlayıp oyunun hemen çıkartılmasını beklemek pek de adil bir yaklaşım değil bana göre.

:)
Arka planda yaşanan sıkıntı derken sadece bir patreon hesabı açmaktan mı bahsediyorsunuz? Çünkü 2 ay boyunca sadece bunu bekledik. Çeviri zaten paylaşıma hazırdı. Siz işinizi yaptınız, çeviriyle ilgili uğraşınız ve bizi bilgilendirişiniz için size özel olarak teşekkür ederim.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunun bir önceki versiyonundaki kayıt dosyam duruyor bu son versiyonu indirdiğimde otomatik olarak gelecek mi yoksa ekstra bir şey yapmam gerekli mi ?
Muhtemelen kaldığınız yerden devam edebileceksiniz, bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Yeni çıkan oyunun işimi ne birde oyun herkese acikmi bu

The Genesis Order​

NLT Media'nın yeni oyunu 'Symphony of the Serpent' adıyla çıkarıldı ancak daha ilk sürümleri olduğundan oynanış süresi önceki oyunlara nazaran oldukça kısa.

Diğer sorunuza gelecek olursam da oyun hala betada ve muhtemelen bir süre daha betada kalmaya devam edecek.

-'StroK!#

-'StroK!#

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
kullanıcı adımı ve şifremi doğru girmeme rağmen hatalı giriş uyarısı alıyorum nasıl çözebiliriz ? (oyunun eski sürümüde şuan yüklü ona aynı hesaptan sorunsuz girebiliyorum)

Üst Alt