The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Özel denilen şey özel çeviri mi acaba? Bir de nerdeyse 2 yıl olacak ama oyun tam anlamıyla bir türlü bitmek bilmedi nedense

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Justmonel Evet özel çeviri. Oyun final verdi ama daha çevirilmedi

M

misya

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Beyaz ekran hatası var nasıl çözeriz

Justmonel

Justmonel

Kredi
0$
Eleştiri yapmak geldi şuan içimden
-karakterler Nadia'ya göre daha güzeldi (+ puan)
-yan hikaye olması da hoştu ama tatmin etmedi
-toplu parti sahnesi Nadia kadar tatmin edici değildi (- puan)
-Nadia'da olduğu gibi üçlü kamasutrası olmaması beni hayâl kırıklığına uğrattı. (- puan)
10 üzerinden değerlendirmek gerekirse de 6 derim ben

Ek olarak ta umarım dördüncü oyun daha tatmin edici olur çünkü oyunun final vermesi nerdeyse 2 yıla yakın bir sürede oluyor ve oyuncuların bekleyişini boşa çıkarmış oluyor. Milfy City'de olduğu gibi

Kon

Kon

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Diğer platformlar oyunun full sürümünü ücretsiz olarak yayınladı ama burda henüz beta olarak bile paylaşılmadı.
Bence en azından telafi olarak beta satın alan oyuncuların iadesini yapmalısınız.

Justmonel

Justmonel

Kredi
0$
Diğer platformlar oyunun full sürümünü ücretsiz olarak yayınladı ama burda henüz beta olarak bile paylaşılmadı.
Bence en azından telafi olarak beta satın alan oyuncuların iadesini yapmalısınız.
Açıkçası beni tatmin etmeyen bir oyun oldu. Özel çeviri aldığıma değmedi

Kon

Kon

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Açıkçası beni tatmin etmeyen bir oyun oldu. Özel çeviri aldığıma değmedi
Üçlemenin en sevdiğim oyunu Lust Epidemic'ti benim de. Ama sonuçta bi NLT oyunu olması bile oynamaya değer oldu bence

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun ana hikayesi final güncellemesinde mi bitiyor? sanki hikaye çoktan final yaptı ama ekstra içerikler eklenerek complated oldu tarzı bir muhabbet vardı, yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Hakooo07

Hakooo07

Kredi
0$
Ben oyuna giriş yapamıyorum,kullanıcı adım ve şifrem doğru ama hata veriyo sebebini bilen varmı?

Üst Alt