The Deluca Family (Benim adım luna görevi yapamıyorum) - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

The Deluca Family (Benim adım luna görevi yapamıyorum)

• Konuyu başlatan asalak011
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asalak011

asalak011

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda benım adım luna adlı görev için herşey tamam fakat görev olmuyor öğleden sonra yatak odasında oluyorum ama hiçbir ilerleme olmuyor diğer görevleride yapamıyorum örneğin isabellanın 3. görevine geçemıyorum neden ?

Çözüm
Mackenzie
Oyunun son sürümü sorunlu çıkmıştı, herkes o hatayı yaşamaz ama belli görevleri yapmadan görev atlandığında felan bazı buglarla karşılaşabiliyorsun. Buna yapabilecek bir şeyimiz yok, yapımcısı düzeltirse paylaşırız zaten.
nChAoS

nChAoS

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimcisi 3
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bende aynı problemi yaşıyorum oyun takılmış durumda

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyunun son sürümü sorunlu çıkmıştı, herkes o hatayı yaşamaz ama belli görevleri yapmadan görev atlandığında felan bazı buglarla karşılaşabiliyorsun. Buna yapabilecek bir şeyimiz yok, yapımcısı düzeltirse paylaşırız zaten.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt