Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android The Ascendants

ProTest

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
145
Tepki puanı
191
Puanları
43
The Ascendants.jpg

GENEL BAKIŞ
Ascendants, şehirleri fetheden ve bağımsızlıklarını ilan eden gizemli bir gruptur. Yolları ve yöntemleri gizlidir, varlıkları gizemle örtülüdür ve hedefleri bilinmemektedir, ancak kesin olan bir şey vardır, hareket halindedirler ve bu yalnızca ne zaman ve nerede olduğuyla ilgilidir. Tarihin en iyi gizli ajanı olarak oynuyorsunuz ve Birleşik Topraklar Başkentinin üst düzey yöneticileri tarafından The Ascendants'ı durdurmak ve sızmak için Rusumra Şehri'ne atanmış ve sonra onları ortadan kaldıracaksınız. 7 yıldır HQ ile temas kurmadan uyku halindesiniz, gelişlerini bekliyorsunuz, karınızla normal bir yaşam sürüyorsunuz ve sıradan bir işte çalışıyorsunuz..

Paylaşılan Tarih: 22.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 1
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 407.52 MB
MAC Dosya Boyutu: 390.13 MB
APK Dosya Boyutu: 122.2 MB

Oyun Konuları
3dcg, Female Domination, Male protagonist, Humor, Bdsm, Slave, Humiliation, Lesbian, Teasing, Oral Sex, Corruption, Footjob, Blowjob, Exhibitionism, Multiple Endings
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra The Ascendants oyununu çalıştırın.İNDİR
WINDOWS

UPLOADHAVEN - WORKUPLOAD - MEDIAFIRE

MAC

UPLOADHAVEN - MEDIAFIRE

ANDROID

MEGA - FILESUPLOAD - UPLOADHAVEN

GÖRSELLER


727208_2.jpg 727273_1.jpg
 
Üst