Tame it - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12.0
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunda normalde türkçe dil seceneği var ki siz neyi ceviriceniz anlamadım?
Bu oyundan bağımsız olarak konuşuyorum çünkü oyunda Türkçe dil desteği var mı, yok mu bilmiyorum ama bu tarz oyunlarda Türkçe dil destekleri olsa bile translate ile yani yapay zeka oluyor.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Manka Games adlı yapımcımızın ilk oyunu. Açıkçası oyunumuzun oynanışı zor ve görev sistemi kendini çok tekrar ediyor. Bundan dolayı sabırlı oyuncuların oynaması daha iyi olur. Aynı zamanda görev-ödül dengesi pek kurulamamış. Sahneleri açmak bir hayli zor, görevler sizleri biraz uğraştırıyor. Oyunumuzun hikâyesinde uçakta yolcuyuz ve aniden uçak ıssız bir adaya düşüyor, düştüğümüz adada hayatta kalmaya çalışıyoruz ve süreç içinde belli kişilerle tanışıyoruz. Hikâyenin ortalama olduğunu söylemek isterim, sizleri aman aman şaşırtacak herhangi bir şey yok. Arada sırada yaptığınız seçimlerin oyuna etkisi bulunuyor. Oyundaki sonlar ise yapımcımızın ikinci oyununa dayanıyor. Yapımcı şu anda Tame It Too! adlı oyununu geliştirmekte.

Oyunda ilişkiye girebileceğiniz 3 tane karakter bulunuyor. Karakter modellemelerini ve oyunun tarzını beğendiğimi söyleyebilirim. Bazı oyunculara bu tarz hitap etmeyebilir ancak genel anlamda oyun ambiyans anlamında başarılı. Hareketli animasyonlar belli yerde güzel belli yerlerde ise çok robotsu ve yavan kalmış. Oyunumuzdaki hareketli animasyon sahnelerinin zor açıldığını ve çok fazla olmadığını belirtmem gerekli. Yapımcımız yeni oyun geliştiricilerinden olduğu için ultra iyi sahneler beklemeyin. Sahneleri açmak için gerçekten büyük uğraş vermeniz gerekli. Görev sistemli oyunları ve biraz da zorlanmayı seviyorsanız, oyunun sisteminden keyif alırsınız. Aksi taktirde oyun sizleri bir hayli bayabilir.

Oyundaki karakterlerle anlaşmak için belli mini oyunlar oynamanız gerekli. Bazı mini oyunları kapatabilirken bazılarını kapatamıyorsunuz. Bu da biraz can sıkıcı. Aynı zamanda oyunu kesinlikle kolay modda oynayın, oyunumuzun bir hile menüsü şu an olmadığı için eğer kolay modda oynamazsanız oyun sizler için bir işkenceye döner. Belli yerlerdeki adult sahneleri de bir nevi mini oyun gibi oynuyorsunuz, eğer buralarda yanlış yaparsanız sil baştan tekrar başlamanız gerekli. Bu da bir diğer can sıkıcı bulduğum durum oldu. Bundan dolayı mini oyunun başındaki mini adult oyunları sabırlı bir şekilde çözmeye çalışın.

Oyunumuzun kendisine ait Türkçe dil desteği bulunuyor. Bu Türkçe dil desteği ise yapımcı ve bir Türk oyuncu destekli olarak çıkmış. Yani oyundaki Türkçe dil desteği inanılmaz derecede yeterli. Oyunda çok güzel bir Türkçe dil desteği bulunduğunu söylemek istiyorum. Burada İngilizce olarak gözüküyor ancak Türkçe oyunlara eklenebilir :) Aynı zamanda oyunumuzun arka planında güzel müzikler ve efekt sesleri de bizlere eşlik ediyor.

Oyunda çözemediğiniz birçok şey olacak, hatta belli yerlerde sinir krizi geçirmeniz muhtemel ancak oyun bir şekilde kendini oynattırıyor. Görev sisteminin bu kadar zorlayıcı olması ve kolay moda rağmen belli yerlerdeki abartı görevler oyuna biraz gölge düşürmüştü. Keyif alarak oynayabileceğiniz bir oyun olmuş ancak dediğim gibi, eğer zorlanmayı sevmiyorsanız oyunu beğenmemeniz muhtemel. Aynı zamanda hareketli animasyon sahnelerinin çok olmadığını göz önünde bulundurun. Bu oyunda 9500 tane hareketli animasyon göremeyeceksiniz. Oyundaki hareketli animasyonlar az ve öz.

Oyunumuz burada henüz final vermemiş, umarım en kısa sürede güncelleme alır. Final vereli 2 hafta kadar oldu. Aynı zamanda Türkçe oyunlar kategorisine eklenirse oyuncular için çok güzel olur. Oyunun herhangi bir yamaya ihtiyacı yok, Steam tarafından gönüllü olarak oyunu oynayan bir Türk çevirmen tarafından çevrilmiş :)

Oyundaki muhtemel olan zor yerler var, en azından ben buralarda zorlanmıştım. Onları da buraya yazıyorum, oyunu bitirmeyenler ya da spoiler görmek istemeyenler açmasın!
Oyunun sonlarına doğru geldiğiniz zaman mağaradaki haritayı tamamlamanız için sadece bir parça kalacak, eğer o parçayı bulamazsanız bal kovanını kontrol edin. Aynı zamanda uçaktaki ablamız ile olan sahneleri açmak için şekerleme-şeker yiyerek haritada dolaşın, eğer konuşma baloncuğunda onu görürseniz resmine tıklayın, böylece belli sahneleri açarsınız. Aynı zamanda mor mantarı yedikten sonra kulübenizde uyumaya gidin. Son kısımlarda sal için metal lazım olacak, onu da uçağın içinde bulacaksınız. Oyunu bitirdikten sonra oyundaki ana menüden uçaktaki ablamızın hikâyesine bakabiliyorsunuz, bunu unutmayın. Aynı zamanda oyunun son hikâyesine de menüden devam ediyorsunuz, oyun hemen bitmiyor. Menüye gitmeniz gerekli oyunu bitirince.

Son düzenleme:
T

Theoldcowboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yıllar oldu oynayalı hala güncelleme yok :(

Y

YılmazSNS031

Kayıtlı Üye
Kredi
0$