Synthetic Lover - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Synthetic Lover

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,169
Çözümler
2
Tepki puanı
2,844
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri63.jpg
GENEL BAKIŞ

2066 yılında, "biyotlar" olarak bilinen biyolojik olarak tasarlanmış insansılar, iş gücünün büyük bir yüzdesini oluşturuyor. ve sen bir biyotsun.Synthetic Lover, isteksizce insan olmanın, zorluklarla, ezici duygularla, endişeli düşüncelerle, zor durumlarla, kararlarla ve hayatın kusurlarıyla başa çıkmanın nasıl bir şey olduğunu keşfeden bir biyot hakkındaki bir Bilimkurgu hikayesidir. Bu bir keşif yolculuğunda,temel amacınız başkalarıyla bağlantı kurmak, dostluk geliştirme, zorlukların üstesinden gelmek ve nihayetinde aşkı bulmaktır.

Paylaşılan Tarih: 23.05.2022
Destek Olmak İçin: Website
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.04 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.01 GB

Oyun Konuları
2DCG, Male Protagonist, Multiple Endings, Voiced, Anal Sex, Creampie, Gay, Group Sex, Groping, Handjob, Interracial, Male Domination, Masturbation, Oral Sex, Prostitution, Spanking, Teasing, Dystopian Setting, Graphic Violence, Mind Control, Romance, Sci-Fi.
Oyunu nasıl açarım ?

RAR'dan çıkarttıktan sonra Synthetic Lover oyununu çalıştırın.İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - WORKUPLOAD

MAC

MEGA - WORKUPLOADGÖRSELLER

AdultOyunCeviri65.jpg AdultOyunCeviri64.jpg

 
Kalenderr

Kalenderr

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Kas 2020
Mesajlar
5
Tepki puanı
0
Puan
0
Kredi
0$
Bu oyun ne demek 'final' ? Yarım saat sürmedi ve sahne göremeden bitti. Ya ben seçimlerimi yanlış yaptım ya da oyunun cinsellikle alakası yok. Kadınları nasılmış diyerek ilerleteyim dedim ve pat bitti... Evet özgün bir konusu var ve oyunda seslendirme- farklı seçim seçenekleri olması çok iyi ama gayimsi arkadaşımızı başımızdan salıp kadınlarla tanışamayacaksak ne anlamı var?
 
Üst Alt