Swing & Miss Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Swing & Miss Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
E

endereal1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme ekranı gelmiyor hata alıyorum

A

alishn

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ne zaman güncellendi

Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umarım en kısa sürede devamı gelirr

D

DIA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel fakat kendi karakterimiz çok pısık kalıp Davies karakteri çok baskın gösterilmiş hoşuma gitmedi çeviri ekibinin ellerine sağlık

D

drapping5

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$

Girmekte olduğunuz site zararlı programlar içermektedir hatası alıyorum ilgilenir misiniz?​

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
sen oynayab ildin mi? benim için kullanıcı adı sifre istedi. girdim yanlıs diyor. Aynısını sitede girdim sıkıntı yok. Oyunda giremiyorum
Kullanıcı adında veya şifrende olan Türkçe harflerin yerine İngilizce varyantlarını kullan. Örneğin ç yerine c, ı yerine i, ş yerine s gibi.

Z

zaknafein

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yok dogru sekilde girdim. Baska oyunda da denediim olmadi. Ama bu yeni siyah renkli arkaplanda olmuyor.

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun her yönüyle swinger ve netorare odaklı bir oyun. Bunu oyunun her anında hissediyorsunuz. Aslında vaadettiği şeyi de olabildiğince yapıyor daha doğrusu yapmaya çalışıyor. Yapmaya çalışıyor diyorum çünkü eldeki potansiyelini kullanamıyor. Neyse detaylara birazdan gireyim. Ben genelde oyunları rehber takip ederek oynarım ama bu oyunda öyle bir şeye gerek yok. Zaten hepi topu bir elin parmakları kadar seçim anıyla anca karşılaşıyorsunuz. O anlarda da seçeneklerden biri size bir final sunarken diğer seçenek oyuna devam etmenizi sağlıyor. Bu seçim anlarında kayıt alıp birini oynayıp sonra diğerini oynayarak var olan tüm sonları görebiliyorsunuz.

Oyunun görsel tarzı fena olmasa da bazı anlarda tarz dışına taşılmış. Zaten animasyon yok. Biraz müzik var ama oldukça az sayıda. Sesler desen hiç yok. Kardeşim! Cinsel uyarılma dediğin zaten oyun üzerinden görsel ya da işitsel olarak aktarılabiliyor. Yani sen bunu da yapamıyorsan bu oyun en temel işlevini nasıl yerine getirecek. Oynadığımız platforma göre telefonu ya da bilgisayarı mı okşuycaz. Tat, koku zaten yok. Biz bu oyunu hangi duyu organımızla algılıycaz. En basit haliyle bir animasyon bile çok şey değiştirebilirmiş. Sadece bir fotoğraf verip hareketli olması beklenen bölgeyi bulanıklaştırmak nasıl bir kolaya kaçmak. Tamam animasyonu geçtik. Ses ya ses cinsel anlamda insanı en fazla uyarabilen şey. Elinle bile olsa şlap şlap falan gibisinden bi sesler ekleyemedin mi şu oyuna. Bu kadar tepki göstermemin sebebi çok basit birkaç hamle ile oyun en azından cinsel içerikli sahnelerde epey kademe atlayabilirmiş ama o potansiyel kullanılamamış.

Bir diğer kullanılamayan potansiyel de hikaye tarafında. Garantiye almak için bu kısımları spoiler başlığı altında yazayım.

Oyun başta bize bir seçenek sunuyor: Olayları eşimiz olan Fiona'nın bakış açısından görmek ister misin gibisinden.
Ben de kendi kendime "İlk sefer için en azından eşimin bakış açılarını görmeyeyim. Daha sonra onun bakış açılarıyla beraber tekrar oynarım. Bizim arkamızdan çevirsin bakalım bir şeyler ben de tahmin edeyim. İkinci oynayışımda haklı olduğum noktalar var mı kontrol etmiş olurum" dedim. Demez olaydım. Oyunu gözümde gereksiz büyütmeme sebep oldu böyle yapmak. Çünkü eşimizin bakış açısı açık olarak ikinci kez oynadığında ilk sefer oynayışımda kendi kafamda kurduğum olasılıkların oyunla alakası bile yoktu.

Mesela bir örnek veriyorum. Bir sahnede biz eve geliyoruz eşimizle ilgili kendi iç sesimizle bir tahminde bulunuyoruz "Saçı başı dağılmış ve yorgun görünüyor. Hazırlıklar için çok çalışmış olmalı" gibi bir şeyler söylüyoruz. Ntr oyun oynuyoruz burdan yola çıkarak ilk oynayışımda ben bu durumla karşılaşınca "Bizim karakter eve gelmeden eşi bi haltlar karıştırdı heralde. Neyse ikinci oynayışta neler karıştırmış görürüz" diyorum. İkinci oynayışta bakıyorum. Benim kafamda kurduğum elli tane senaryoya karşılık hiçbir şey yok. Hatta bazılarında Fiona'nın bakış açısını hiç göstermiyor. Ulan oyuna bi katkısı yoksa ne diye gizem yaratıyosun saçma sapan cümlelerle.

Yani bizim kendi kafamızdan yazdığımı onca hikayeye karşılık elde nerdeyse hiçbir şey yok. Başta hata yapıp eski kayıt dosyasından mı devam ettim acaba dedim ama alakası bile yoktu. Adamların sırf metin olsun diye yazdıkları her cümlenin arkasında gereksiz yere mana aramış durmuşum kendi kendime. Hayır tamam ben kendimce gözümde fazla büyüttüm neyse ama çok çok basit mevzularda bile deneme gereği dahi duymamışlar o gizem havasına katkı yapmak için. Hele bir de hikayenin son kısımlarına doğru Davis ve karısının Fiona'yı kocası ile ilgili kötü cümleler kurmaya zorladıkları bir sahne var. Sanki öncesinde umumi tuvaletlerde elin heriflerine muamele çeken, ofiste kocası yerine Davis terfi alabilsin diye yönetici tayfasına meze olan, evlilik alyansının aşağılama malzemesi olarak kullanılmasına izin veren, daha sayamadığım elli tane ahlaksızlığı yapan o değilmiş gibi Fiona'nın kocası hakkında kötü konuşmaya zor razı oluyomuş tavırları yok mu? Oyun sonu olmasa o noktada adama oyunu bıraktırabilir. Kim yazıyo kardeşim bu saçma sapan karakter gelişimlerini.

Ben hata edip Fiona'nın sahnelerini sonraya bıraktığıma çok pişman oldum. Hiç gerek yokmuş. Baştan açıp düm düz yazılı senaryoyu oynamak lazımmış. O şekilde yapsam hayal kırıklığım çok daha az olurdu.

Netice olarak sanki bütçe bitmiş de eldekileri toparlayıp hızlıca oyunu çıkartmışlar gibi bir hissiyat oluştu bende. Çıkış tarihlerine bahtığımda Netorare Wife Misumi bu oyundan sonra çıkmış. İçerik açısından da Misumi ile benzerlik gösteren noktaları var. Misumi yapımcıları bu oyuna bakıp bazı dersler çıkartmış olabilirler. Çünkü seslendirme, daha az diyalog ile daha konsantre bir hikaye anlatımı sunmayı başarmışlar. Bu oyunda maalesef bu konularda sıkıntılar var.

Totale baktığimızda fena oyun değil ama beklentinizi çok fazla yükseltmeyin. Benim gibi pişman olursunuz.

Son düzenleme:
K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu NTR ve Swing konularında özellikle NTR konusunda bununla çok karşılaştığım için kendimce fikrimi belirtmek istedim. Nedir karşılaştığım şey: Bu türdeki içerikleri sevmeyenlerin yorumları. Oyunun bu türleri içerdiğini farketmeden oynuna başlayan sonra da oyun yorumuna fikrini bu şekilde ifade edenlere sözüm yok. İnsanlık hali foruma çok hakim olmayabilir "Oyun Konuları" kısmından oyuna dair bilgi edinebileceğini bilmiyor olabilir ama bazı oyunlarda mevzu göstere göstere geliyor be kardeşim. Oyunun adında var yani. Ha tabi ingilizce kelimenin anlamını bilmiyor olabilir türe ilgisi olmadığı için kelimeyle daha önce karşılaşmamış olabilir. Bu istisna arkadaşları şimdi söyleyeceklerimin dışında tutuyorum.

Şimdi gelelim bile bile lades olan arkadaşlara. Kardeşim sizin durumunuz kakaolu dondurma alıp "Bu niye kakaolu yaa" demeniz kadar saçma. Bunu anlamayacak ne var. Git dünya kadar vanilyalı, çilekli, muzlu dondurma var. Al doya doya ye. Kakaolu dondurma tezgahının önüne gidip "Kimse bizim kakaolu dondurma nefretimizi sorgulayamaz" demek nasıl bir ruh hali. Tekrar söylüyorum bilgisi olmaksızın bu duruma denk gelen ve bunu ifade edenlere sözüm yok ama diğer arkadaşlar kendilerini sorgulasınlar. Psikolojinizi bu kadar rahatsız ediyorsa ısrarla kakaolu dondurma tezgahına gitmeseniz psikolojiniz için daha iyi edersiniz.

Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu NTR ve Swing konularında özellikle NTR konusunda bununla çok karşılaştığım için kendimce fikrimi belirtmek istedim. Nedir karşılaştığım şey: Bu türdeki içerikleri sevmeyenlerin yorumları. Oyunun bu türleri içerdiğini farketmeden oynuna başlayan sonra da oyun yorumuna fikrini bu şekilde ifade edenlere sözüm yok. İnsanlık hali foruma çok hakim olmayabilir "Oyun Konuları" kısmından oyuna dair bilgi edinebileceğini bilmiyor olabilir ama bazı oyunlarda mevzu göstere göstere geliyor be kardeşim. Oyunun adında var yani. Ha tabi ingilizce kelimenin anlamını bilmiyor olabilir türe ilgisi olmadığı için kelimeyle daha önce karşılaşmamış olabilir. Bu istisna arkadaşları şimdi söyleyeceklerimin dışında tutuyorum.

Şimdi gelelim bile bile lades olan arkadaşlara. Kardeşim sizin durumunuz kakaolu dondurma alıp "Bu niye kakaolu yaa" demeniz kadar saçma. Bunu anlamayacak ne var. Git dünya kadar vanilyalı, çilekli, muzlu dondurma var. Al doya doya ye. Kakaolu dondurma tezgahının önüne gidip "Kimse bizim kakaolu dondurma nefretimizi sorgulayamaz" demek nasıl bir ruh hali. Tekrar söylüyorum bilgisi olmaksızın bu duruma denk gelen ve bunu ifade edenlere sözüm yok ama diğer arkadaşlar kendilerini sorgulasınlar. Psikolojinizi bu kadar rahatsız ediyorsa ısrarla kakaolu dondurma tezgahına gitmeseniz psikolojiniz için daha iyi edersiniz.
Kelimesi kelimesine katılıyorum.

Forever_7

Forever_7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde ntr severim ama şöyle severim oyun bana seçenek vericek dicek ki karını paylaşmak isitiyormusun tarzında ama bu oyun öyle değil oyunda karakterimiz bile çok ezik bir tip o yüzden sonununda ne olucak diye merak ettiğim için oynadım oynamaz olsaymisim 10'üzerinden 2 veriyorum. Çeviri içinde elinize sağlık güzel çeviri olmuş teşekkürler.

S

ShacoMain

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
MEGA çalışıyorda cloudda sıkıntı var 1Mb lık indiriyor

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başlangıç ekranı ingilizce diye türkçe değil sandım •́⁠ ⁠ ⁠‿⁠ ⁠,⁠•̀

Son düzenleme:
Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fionanın bakış açısı nı açarsak o karakteridemi oynayacak yoksa sadece düşüncelerini mi görücez

Üst Alt