SWe1: The Warrior's Heart - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy SWe1: The Warrior's Heart

• Konuyu başlatan Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
bannerv1.png

GENEL BAKIŞ

Star Wars ortamında geçen bir hayran kurgusu olan bu görsel roman. Bu bölümde aksiyon, drama ve tabii ki seks dolu büyük bir maceraya atılacak genç bir adamı oynatacaksınız. Orijinal SW hissine, temasına ve tonuna sadık kalmaya çalışılan bu oyunda güzel kadınlar ve hareketli anlar sizi bekliyor olacak! İyi oyunlar..

Paylaşılan Tarih: 29.09.2023
Güncellenen Tarih: 22.02.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 566 MB
Oyun Boyutu MAC: 549 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Oral sex, Sci-fi, Vaginal sex, Parody
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra SWe1: The Warrior's Heart oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA

MAC

MEGA

GÖRSELLER

resim_2023-09-29_232539267.png resim_2023-09-29_232546284.png resim_2023-09-29_232553896.png

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Bu yorumumu yapay zeka için yapmıştım. İngilizce sürüm için de koymak istedim.

Oyundan beklentim çok yüksekti ve her şey güzel gidiyordu ancak oyun bir süre sonra aniden bitti. Oyunun bitmesi de kısa sürüyor. Yapımcı bu projeyi üç sene önce tamamlamış ve oyunculara sunmuş ancak episodeların devamı gelmemiş ve yapımcı yeni projelere geçmiş. Oyunun hikayesi ve evreni çok güzel. Zaten ''Star Wars'' seviyorsanız ya da fantastik evrenler hoşunuza gidiyorsa oyunun atmosferini de seveceksiniz.

Oyun episode 1 olarak bittiği için oynayıp oynamamak tamamıyle size kalmış. Oyun devam etse uzun soluklu 20-30 saat belki daha fazla oynanabilecek içerik çıkabilirmiş. Oyuna yapımcı tarafından herhangi bir episode ya da güncelleme gelmemiş. Yapımcı belli şeyleri öğrenebilmek ya da belli şeyleri kavrayabilmek için sanırım bu projeyi yapmış. Keşke devam etmiş olsaydı :(

Eğer devam etmiş olsa hikayesi ile kült oyunlar arasına girebilirmiş aslında. Yapımcının başka projelere geçip, bu oyunu devam ettirmemesini aklım almıyor doğrusu. Belki ilerleyen yıllarda buna benzer bir hikaye ve daha iyi bir grafik motoru ile bu oyunun çok daha iyisini görebiliriz. Tabii bunu sadece umut ediyorum. Yoksa yapımcının patreon hesabında da oyunun devamına yönelik bir sürü yorum var ancak oyuna güncelleme gelmemiş, üzücü :(

30.09.2023

Yapımcımızın ismi Mortze. Bunun gibi birçok kısa oyunu var yaptığı oyunların hikâyesi inanılmaz derecede iyi oluyor ancak bu eski projelerinden biri ve neredeyse oyunda hiç hareketli animasyon sahnesi yok. Bana göre sırf hikâye için bile oynanır ancak sırf hikâye yetmez diyorsanız bu oyun sizlere hitap etmiyor. Yapımcımızı belki ''Chasing Beth ve Life Changes for Keeley'' oyunları ile hatırlarsınız.

Kendisinin ''Toro'' isimli çok güzel bir oyunu daha var, umarım o da final sürümüne güncellenir, çünkü sitemizde güncel değil.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hadi ben de yeşillendireyim burayı.........

Merhaba;
Bir SW fanı olarak oyun güzel ama kısa ve yarıda bitirilmiş bu yüzden sonu havada kalıyor.... Abartıtız söylüyorum çok ama çok uzun bir dizi gibi oyun yapılabilecek bir konu başlatılmış ve aniden bitirilmiş. Yapımcı bunu deneme tahtası yapmış . Çizimler ve seslendirmeler iyi hareketli animasyon çok az beklentiniz olmadan süre geçirmek için oynanabilinir.
Saygılarım ile...

Üst Alt