Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
O

Omer14

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son yatakta bitti devami geldi mi acaba.

K

Kara Taşşak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifrem doğru olduğu halde oyunların hiçbirine giremiyorum yardım edin beyler

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Yapımcı ''Sunshine Love'' 0.4 sürümü 28 kasımda çıkaracağını söyledi.
Bu yapımcı çok tuhaf biri doğrusu takipçileri ne isterse onu uygulamaktan çekinmiyor.Bu oyunun hikayesini sürekli değiştiriyor. Sunshine love 3.1 sürümünü sırf sadık takipçilerim diye seslendirdiği kişilerin isteklerine göre şekillendiriyor.:rolleyes:Tabi ki sonuçta para konuşur değil mi?. !!Sadık takipçleri!! öyle absürt şeyler istiyor ki yapımcı sürekli bu kişilerin fantezilerini tatmin etmek için saçma sapan şeyler ekliyor.Bir ara büyük bir yazı yazdım kendisine oyunlarının giderek bozulduğunu, artık oyunun hikayesinden çok sadık takipçilerinin gereksiz fantezilerine göre hareket etttiğini belirttim.Yapıcı eleştiri yapın diyor bende yapıyorum.Bir oyunlarını inanılmaz şekilde bozmuşlar.Bari bu oyunu sürekli tuhaf istekler yüzünden değiştirmese güzel olur.En son verdiği haberde yine bir şeyler değiştirmiş.Tuhaf doğrusu karakterler hazır, hikaye hazır ve baya da ilerletmişsin, bir bakıyorsun takipçiler şu olsun diyor çoğunluk arka çıkınca hemen hop hikaye değişiyor.Umarım bu oyunu bozmazda finalide görürüz.:unsure:Emeğinize sağlık.:)(y)

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı ''Sunshine Love'' 0.4 sürümü 28 kasımda çıkaracağını söyledi.
Bu yapımcı çok tuhaf biri doğrusu takipçileri ne isterse onu uygulamaktan çekinmiyor.Bu oyunun hikayesini sürekli değiştiriyor. Sunshine love 3.1 sürümünü sırf sadık takipçilerim diye seslendirdiği kişilerin isteklerine göre şekillendiriyor.:rolleyes:Tabi ki sonuçta para konuşur değil mi?. !!Sadık takipçleri!! öyle absürt şeyler istiyor ki yapımcı sürekli bu kişilerin fantezilerini tatmin etmek için saçma sapan şeyler ekliyor.Bir ara büyük bir yazı yazdım kendisine oyunlarının giderek bozulduğunu, artık oyunun hikayesinden çok sadık takipçilerinin gereksiz fantezilerine göre hareket etttiğini belirttim.Yapıcı eleştiri yapın diyor bende yapıyorum.Bir oyunlarını inanılmaz şekilde bozmuşlar.Bari bu oyunu sürekli tuhaf istekler yüzünden değiştirmese güzel olur.En son verdiği haberde yine bir şeyler değiştirmiş.Tuhaf doğrusu karakterler hazır, hikaye hazır ve baya da ilerletmişsin, bir bakıyorsun takipçiler şu olsun diyor çoğunluk arka çıkınca hemen hop hikaye değişiyor.Umarım bu oyunu bozmazda finalide görürüz.:unsure:Emeğinize sağlık.:)(y)
Insanlae cinsel konularda aç olduğu için fantazilerini bu tür oyunlarda yaşamak istiyorlar. Oyunun başlangıcındaki karakerper yeterliyken ekstradan karekter istiyorlar sürekli fantazi yaşamak için bu çogu oyuna bu şekilde yansıyor bazen iyi bazen kötü oluyor😀😀

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Insanlae cinsel konularda aç olduğu için fantazilerini bu tür oyunlarda yaşamak istiyorlar. Oyunun başlangıcındaki karakerper yeterliyken ekstradan karekter istiyorlar sürekli fantazi yaşamak için bu çogu oyuna bu şekilde yansıyor bazen iyi bazen kötü oluyor😀😀
Değerli ''GalaFatih''
İnanılmaz doğrusu resmen bu yüzden takipçilerin bir kaçı ile tartışmaya girdim.Hikaye ile zerre alakası olmayan karakterler ekliyorlar.O karakterleri hikayenin bir parçasıymış gibi yansıtıyorlar.Yapımcının yaptığı hikaye belli, karakter profilleri belli ve ilk bölümler bu şekilde ilerliyorken birden bu gereksiz şeyler ekleniyor.Kendileride bunu söylemekten çekinmiyor doğrusu, takipçilerin fantezilerini tatmin etmek için istiyoruz diyorlar.Yapımcı için hava hoş sonuçta oyunum kötüde olsa para ödüyorlar mantığı taşıyor.Çok takipçi kaybetti sırf herkesi memnun edeyim diye masaya her türlü şeyi ekliyor.Ama bu boş bir masa oluyor sadece ne duygu var ne de bir anı.🤓

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Değerli ''GalaFatih''
İnanılmaz doğrusu resmen bu yüzden takipçilerin bir kaçı ile tartışmaya girdim.Hikaye ile zerre alakası olmayan karakterler ekliyorlar.O karakterleri hikayenin bir parçasıymış gibi yansıtıyorlar.Yapımcının yaptığı hikaye belli, karakter profilleri belli ve ilk bölümler bu şekilde ilerliyorken birden bu gereksiz şeyler ekleniyor.Kendileride bunu söylemekten çekinmiyor doğrusu, takipçilerin fantezilerini tatmin etmek için istiyoruz diyorlar.Yapımcı için hava hoş sonuçta oyunum kötüde olsa para ödüyorlar mantığı taşıyor.Çok takipçi kaybetti sırf herkesi memnun edeyim diye masaya her türlü şeyi ekliyor.Ama bu boş bir masa oluyor sadece ne duygu var ne de bir anı.🤓
Biz oyunu deneriz güzelse güncellemelerle birlikte oynamaya devam ederiz kardeşim gerisi yapımcının bileceği iş bir çok güze oyunun yapımını da bıraktı halbuki o oyunlara devam etse şuan yapay zeka oyunlarını denemek zorunda bile kalmazdık belkide 😊 takipçileri kırmamak için eklenen gereksiz karakterler sadece oyunun oynanma oranını takipçi oranını kaybettirmiyor gelecek olan parayıda kaybettiriyor kendisi bu durumdan memnunsa diyecek pek bir şey kalmıyor 🤐😀

Akuma

Akuma

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
9$
Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.
umarım yeni güncelleme için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayız.

Demir43

Demir43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme ne zaman gelir beyler haberi olan varmı?

Anıl

Anıl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ayın 28'nde 0.4 olarak gelecek olan güncelleme türkçe mi olacak?

R

RavenEmbla

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being A Dick yeni sürüm gelmiştir. Stonks
Fakat Hala Daha Beta Sürümüdür. Not Stonks
😂😂

Üst Alt