Summer's Gone Kadın Karakterler - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Kadın Karakterler

• Konuyu başlatan dewlici
  • Başlangıç tarihi
D

dewlici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gördüğüm kadarıyla karakterler daz 3D'den alınma. Merak ettiğim, yapımcının, kadın karakterleri seçerken hangi daz studio kadın karakter modellerini kullandığı .Genelde oyunlarda kullanılan modeller bir süre sonra paylaşılıyor.Acaba Summer's Gone karakterleri de paylaşıma açık mıdır ? modelleri edinebilir miyiz,ya da nasıl ulasacagimiz konusunda bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ? onları fan art olarak kullanabilsek bence güzel olurdu. Siz ne düşünüyorsunuz ?

S

spastikpro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord adresinde bazı linkler paylaştığını gördüm. Hatta yardımcı olmak isteyenler bazı karakterlerin assetlerini tasarlayıp Ocean ile paylaşıyor ama bunu açık bi şekilde bizimle paylaşır mı bilmiyorum. Dc sunucusuna bi göz atmak isteyebilirsin.

D

dewlici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
spastikpro Abay Lunael
Konu ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Konuyu oluşturduktan sonra bir süre takibini yapamadığım için lütfen kusura bakmayın.Cevaplariniz için teşekkür ederim.Forumdan bir arkadaşımız bana yabancı sitelere bakmamı tavsiye etmişti Sagolsun sayesinde istediğim modellere ulaşabildim hepsi olmasa da. Dilerseniz siz de bakabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
spastikpro Abay Lunael
Konu ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Konuyu oluşturduktan sonra bir süre takibini yapamadığım için lütfen kusura bakmayın.Cevaplariniz için teşekkür ederim.Forumdan bir arkadaşımız bana yabancı sitelere bakmamı tavsiye etmişti Sagolsun sayesinde istediğim modellere ulaşabildim hepsi olmasa da. Dilerseniz siz de bakabilirsiniz.
olur, özelden mesaj atabilirsin.

Üst Alt