Summer's Gone Cyrus Ailesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Cyrus Ailesi

Cyrus Ailesi 3 üyeden oluşan bir ailedir ve aşağıdaki resimde bu 3 kişi hakkında kısa bilgilendirmeler içerir.
Beige and Yellow Minimalist About Me Poster (1920 × 1080 piksel)_20230905_210353_0000.png

Nika Cyrus yani oyunun ana karakteri hakkında biraz daha bilgi vermek istiyorum:

Nika'nın ailesi o 3 yaşındayken öldü.

ZPR Üniversitesi'ne gitmeden önce batıda Tropics Lisesi adında bir liseye gitti.

Nika, üç sayılık atış tekniğinde uzmanlaşmış bir basketbol oyuncusudur.

Nika'nın vücut boyu 187cm - 190cm civarındadır.

Eğer oyuncu öyle karar verirse Bella, Summer'dan sonra Nika'yı öpebilecek ilk kişi olacak.

Böyle daha fazla konu istiyor musunuz bilmiyorum ama yorumlara yazabilirsiniz.

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Güzel bir konu içeriği çok beğendim fakat kullandığın yazı tipini değiştirirsen çok daha iyi olur. Okumayı biraz zorlaştırıyor.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Güzel bir konu içeriği çok beğendim fakat kullandığın yazı tipini değiştirirsen çok daha iyi olur. Okumayı biraz zorlaştırıyor.
Konu içerisinde kullandığım yazıdan bahsediyorsun sanırım farklı fontları denemek için yaptım sonradan fark ettim kötü olduğunu düzeltme süresi de geçti ne yazık ki

Üst Alt