Summer's Gone Bölüm 4 ve Bölüm 4.5 Hakkında Kısa Bilgilendirme - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Bölüm 4 ve Bölüm 4.5 Hakkında Kısa Bilgilendirme

Summer's Gone Bölüm 4 ve Bölüm 4.5 Hakkında Kısa Bilgilendirme

Yaklaşık 5 gün önce final renderleri oluşturuldu ve işleme alındı.

Yeni Bölüm 1, eskisinden biraz daha uzundur ve birkaç yeni olay ve içgörü içerir.

Almanya da elektirik maliyetleri %75-300 arasında artış oldu şuan zaten 300+ euro ödeniyor ve en kötü olasılıkla %300 artarsa bu 1-2 bölüm için daha az müzik, daha az maliyetli içerikler demek.

Eski

1949263_OldMila3.jpg

Mila'nın sigara içmesi kaldırıldı. Mila'nın kişisel karakter yayı tamamen farklı bir yönde geliştirildi. Sigara içmek, fakir bir insanın yapabileceği en aptalca şeydir.

Yeni

1949255_NewMila3.png

Bölüm 4.5'un çok yüksek Victoria & Mila odağına sahip olması sizi şaşırmayacaktır.

İki kodlayıcı bois'im ve ben de telefon ve birkaç temel uygulama üzerinde çalışıyoruz.

Telefonun bu Bölümle birlikte piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Aşağıya bölüm 4.5 tan 2 ön izlenim bırakıyorum daha fazlası için discord adresimizi ziyaret ediniz.

1949239_Mila1.png

1949257_Vic2.png

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son gelen chapter beta ise tam sürümde Victoria ve Mila sahnesini görecek miyiz, yani yarım bir güncelleme şeklinde mi olacak full sürüm ?

D

dewlici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sanırım resimler görünmüyor internettimden kaynaklı da olabilir göremiyorum diyenler benimle özel sohbet açabilir
Resimler bende de görünmüyor. Şu an hala elinizde mevcutsa bana da gönderebilir misiniz ? Bölüm 3.5 'teki Chapter 1 ile Bölüm 4 teki Chapter 1 arasındaki farkı merak ediyorum.

Üst Alt