Summer's Gone Bölüm 4 Bilgilendirme - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Bölüm 4 Bilgilendirme

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4 Bilgilendirme

Bölüm 4 ün Yapımına 2 Gündür Başlandı.

Bölüm 4 Bölüm 3.5 tan %20 - %30 daha büyük olacaktır buda bu yarım güncelleme için ortalama 2000 render demek ve 4 adet büyük sinematiğe sahip olacaktır.

Nick'in evinde iki kızını ortaya çıkaran akşam yemeği yiyeceğiz.

Nami'nin de bu güncellemede özel bir odak noktası var. (Büyük bir şeye yaklaşıyoruz.)

4. Bölüm'de bazı önemli Zbrush geliştirmelerini fark edeceksiniz. Geçtiğimiz aylarda, çok şey öğrendim ve Bölüm 4, bunu uygulayacağım yer. (Fotoğraflar ve animasyonlar.)
Ve geliştirme hızını artırmak için elimden geleni yapacağım... Bu da beni bir sonraki noktaya getiriyor.

Ama şimdi bu oyunun geleceğine ve bundan sonraki her şeye ciddi miktarda para yatıracak kadar rahat hissediyorum.

Zaten birkaç "Test-İş İstasyonu" yapılandırdım ve hepsinin fiyatı 12.000€ (14.000$) civarında

İş istasyonunda maliyeti yaklaşık 5000€ ile 6000€ arasında değişen bir A6000 GPU, bir Threadripper ve 128GB RAM bulunacak.

Şimdi "soruna" geliyoruz.

AMD henüz yeni Threadripper'larını piyasaya sürmedi. (Ağustos ayında çıkacaklardı.)
Görünüşe göre Kasım'da çıkacaklar. Bu, bir 5990X veya 5970X'e ulaşana kadar siparişi bekleyeceğim anlamına geliyor.
Sonunda, düşük seviyeli yepyeni bir araba kadar maliyetli bir bilgisayar almak üzereyim ve bu ne kadar heyecan verici olsa da, aynı zamanda çok korkutucu.

1391275_SG_Bella_Wallpaper.png

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme daha hızlı gelecek gibi hadi bakalım.

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler var btw Abi biraz abartmıyor musunuz basket maçında yendi diye kelepçelemek fln xD
gerçi Amerikalılarında makarası bu adamların derdi yok xD şaka maka içinde cinsel sahne yok ve en sevdiğim oyun şu ana kadar. Bella ile daha çok romantizm sahnesi gelmesi lazım part 4 de btw

powerful03

powerful03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler var btw Abi biraz abartmıyor musunuz basket maçında yendi diye kelepçelemek fln xD
gerçi Amerikalılarında makarası bu adamların derdi yok xD şaka maka içinde cinsel sahne yok ve en sevdiğim oyun şu ana kadar. Bella ile daha çok romantizm sahnesi gelmesi lazım part 4 de btw
Kızlar kafadan sıkıntılı biraz Bella'nın arkadaşlarından ne bekliyorsun aga :D
Yapımcının da söylediği gibi hikaye odaklı zaten sex sahnelerindense hikaye yönünde ilerliyor oyun playboy şeklinde değilde daha çok romantik şeklinde gidiyor ve değiştiriceğini de sanmıyorum

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının da söylediği gibi hikaye odaklı zaten sex sahnelerindense hikaye yönünde ilerliyor oyun playboy şeklinde değilde daha çok romantik şeklinde gidiyor ve değiştiriceğini de sanmıyorum
Call of Duty MW serisinden sonra oynadığım en iyi hikayeli oyun sex çok az olsada olur ✨

timssy

timssy

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
128 gb ram mi anladım hocam. Gelecek güncellemelerde manyak grafikler olacak demek hazır olun.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
128 gb ram mi anladım hocam. Gelecek güncellemelerde manyak grafikler olacak demek hazır olun.
O 128 gb Blender için hazırlık Daz3d için 48 de yetiyor.

Her sezon 10 bölüm olacak blendera 2. Sezon da geçiyoruz Blender de her şeyi kendin çiziyorsun

samet00

samet00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GELSİN ARTIKKKKKKKKK

M

Mertcankeser

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 haftadan uzun sürer mi sence hocam

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
En güzel kısmıda bu zaten, Badıkten bile daha heyecanlıyım bu oyun için, heleki seçimlerin hikayeye aşırı derecede etki etmesi... Umarım en kısa sürede chap 4 çıkar.

Üst Alt