Summer's Gone Bölüm 3.5 Hakkında Tam Bilgilendirme - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Bölüm 3.5 Hakkında Tam Bilgilendirme

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gelen Bölüm 3.5 İçin Tam Bilgilendirme

Toplam 1546 Render eklendi Eklendi.
3500-5000 Arası Animasyon Karesi Eklendi.

Yapımcının Çıkardığı Beta Sürümünü Oynadıysanz Bölüm 3.5 u Tekrar Oynamanıza Gerek Yoktur Betadan Çıktıktan Sonra Toplam 144 Render Eklendi Bunların 138 i Bölüm 1 Ekleme Diğer 6 sı Bölüm 3.5 a Eklemedir.

Bölüm 1 e Gelen Yeniliklere Göz Atmak İçin Yeniden Oynayabilirsiniz Bölüm 1 de Bildiğiniz Üzere Şarkı Yoktu Bölüm 1 e Şarkılar Eklendi Ve 3 Tane Küçük Animasyon Eklendi.

Bölüm 3.5 a Betadan Sonra 3 Şarkı Daha Eklendi.

Müzik Çalar Eklendi ve Galeri Yenilendi.

Ocean Bugün Covid Aşısı Olacak Eğer Aşı Bir Etki Bırakmaz ise Bugün Bölüm 4 ün Yapımına Hemen Başlanacak ve Gelecek Hafta da Bir Bilgilendirme Olacaktır.

ab895.jpg

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Ocean'ın
galerideki malum kısma koyduğu "meme"ler
kadar güzel bir detay yok oyunda resmen.

Sıkıjı12

Sıkıjı12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yani kesin olarak kaç güne 3.5 gelir

wiwionel

wiwionel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nerdesin fero daha bilgilendirme postu yapmıyon bize

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
nerdesin fero daha bilgilendirme postu yapmıyon bize
Bu aralar çok yoğunum hiç bir şey ile ilgilenecek vaktim yok ve böyle bir şey var forum aktif bir yer değil insanların gelip açtığım konulara yorum yapıp kendi görüşlerini veya sorunlarını yazmasını istiyorum ama ne yazık ki daha forum kullanmayı bilmiyorlar

wiwionel

wiwionel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu aralar çok yoğunum hiç bir şey ile ilgilenecek vaktim yok ve böyle bir şey var forum aktif bir yer değil insanların gelip açtığım konulara yorum yapıp kendi görüşlerini veya sorunlarını yazmasını istiyorum ama ne yazık ki daha forum kullanmayı bilmiyorlar
orası öyle

Üst Alt