Summer With Mia Serisi İncelemesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Summer With Mia Serisi İncelemesi

  • Konuyu başlatan Ronaxian
  • Başlangıç tarihi
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
385
Tepki puanı
591
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
library_hero.jpg

HİKÂYENİN ANA TEMELLERİ

Oyunumuz ensest bir ilişkiye dayanıyor. Bundan dolayı hikâyenin temellerinde detaya inmeyeceğim. Ana karakterimiz (erkek) Mia ile bir ilişki yaşıyor. Bu süreç boyunca birbirlerine âşık oluyorlar ancak araya başka faktörler giriyor. Bu ikili birbirinden biraz ayrı kaldıktan sonra tekrar teyzelerinin evinde bir araya geliyor.

Geçmişte yaşadıklarını atlatmaya çalışan bu iki karakter bu konu hakkında pek de başarılı olamıyor. Bu süreç boyunca da etrafınızda birçok karakter belirecek. Ya geçmişte yaşadıklarınızı unutmaya çalışıp yolunuza yeni karakterler ile devam edeceksiniz ya da geçmişinizi kabullenip yeni bir rota çizeceksiniz. Bu süreç boyunca karakterlerin gelişimine ve yaşantısına tanık olacaksınız.

+ OYUNUN İYİ YANLARI

+ Oyunun çok iyi karakterler barındırması.
+ Özellikle 2. sezonda karakterlerin çok detaylı işlenmesi.
+ Animasyonların gerçekten güzel olması, özellikle 2. sezonda.
+ Hikâyenin en azından oyunun başlarında iyi olması.

- OYUNUN KÖTÜ YANLARI

- İyi başlayan hikâyenin kötü sonlarla bitirilmesi.
- Oyundaki bazı karakterlerin çok kötü bir şekilde harcanması.
- Yan karakterlere uzun rotalar konulmasına rağmen onlara ait bir son olmaması.
- Hiç olmadık yerlerde alakasız karakterlerin bir anda ortaya çıkması.
- Oyunda bir anda amaçsız karakterler belirmesi ve yapımcının bunları saçma bir sebebe dayandırması.
- Yapımcının oyuna drama ya da biraz korkunçluk katmak isteyip bunu yeterince derinlemesine işlememesi.

Oyunumuza buradan ulaşabilirsiniz:
- KENDİ OYUN TECRÜBEM VE DEĞERLENDİRMEM -


1- SEZON
SUMMER WİTH MIA

Inceton Games
adlı yapımcımızın oyunu. Kendisini ''Lust Theory ve Inside Jennifer'' adlı oyunlarıyla hatırlayabilirsiniz. Oynarken keyif aldığım verimli bir oyun oldu. Oyunumuzun klasik bir ev hikâyesini anlattığını söylemek istiyorum. Bildiğiniz üzere ev hikâyeli oyunlarda işlerin her zaman nereye vardığını bilirsiniz. Bundan dolayı hikâye anlamında çok büyük bir beklenti içine girmeyin, oyun sizlere ortalama bir ev hikâyesi de sunsa kendini bir şekilde oynattırıyor. Bir bakmışsınız oyunu oynarken saatleriniz gitmiş. Diğer oyunlardan farklı olarak hikâyemizin sonu biraz buruk ve kısmi dramatik şekilde bitiyor, bunun sebebi ise yapımcımız bu serinin ikinci oyununu yapıyor. Bundan dolayı hikâyeyi bir şekilde bağlamak istemiş. Oyun yaklaşık 6-7 saat kadar sürüyor. Oyunun başında ''NTR'' seçeneğini kapayabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyunun başında karakterler arası ilişkilere isim verirken dikkat edin. Okumadan ''go go next'' yapmayın. Aksi taktirde kimin kim olduğunu anlayamıyorsunuz. Yapımcı keşke bunları kendisi halletseymiş :D Yaptığınız seçimlerin oyuna çok fazla bir etkisi olmuyor, bundan dolayı her sahneyi görmeye çalışın :)

Oyunda birçok mantık hatası görmeniz muhtemel, bunlar benim gözüme çok batmadı ancak oyunlarda kusursuzluk arayan oyuncuların canını sıkabilir. Oyundaki karakter modellemeleri gayet başarılıydı; özellikle karakterleri, oyun içi ambiyansı ve oyunun müziklerini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Aynı zamanda oyundaki hareketli animasyonlar da inanılmaz derecede başarılıydı. Her karakterin kendine ait bir özelliği var ancak bunlar belli yerlerde çok hızlı bir şekilde değişiyor. Örneğin; başlarda iyi olan karakter bir anda oyunun sonlarına doğru evil bir karaktere dönüşüyor ya da üçlü bir ilişki yaşıyorsunuz, ilk başlarda bu bir problem değilken bazı karakterler aniden bunu kabullenmemeye ve çıldırmaya başlıyor. Karakterlerin tiplemeleri tam olarak oturtulamamış. Bazı yerlerde de çizim hataları var ancak karakterler genel anlamda güzel ve iştah kabartıcı.

Bu oyun sizleri görsel anlamda doyurabilir, hikâyesi ise gerçekten fena değildi ama sizleri sürüklüyor :D Sanırım bunda geleneksel ev hikâyelerinin çok tutmasının payı var. Genel anlamda güzel vakit geçirtebilecek bir oyun. Yapımcımız aynı anda iki oyun geliştirdiği için oyunlarında hep bir eksiklik oluyor.

2- SEZON RETURNING TO MIA

Büyük bir hayal kırıklığına uğradığımı söylemem gerekli. 2 sezon için oyunumuzun hikâyesi hiç de fena başlamıyor, hatta Inceton Games'den beklemediğim bir şekilde hikâye çok yavaş ve detaylı bir şekilde akıyor. Yeni karakterleri yavaş yavaş tanıyoruz, seçimlerimizle oyuna etki edip karakterlerin hikâyelerini dinliyoruz. En azından oyunun ortalarına kadar hikâye ve karakter derinliği anlamında her şey tam anlamıyla kusursuz ilerliyor. Oyunda sadık kalma rotasını ya da ihanet rotasını oynuyorsunuz. Ya ilk oyundaki gibi herkese yürüyeceksiniz ya da sadık kalacaksınız. Sadık kalma rotası da ikiye bölünmüş; bunlar yeni kız arkadaşımız Sadie ve ilk oyundan bildiğiniz Mia.

Oyundaki her karakterin çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Hepsi gerçekten çok güzel modellenmiş. Yapımcı bazı yerlerde görselliği kotaramadığı için bazı karakterlerin yüzü pastel boya gibi gözüküyordu. Animasyonların ilk sezona göre çağ atladığını söylemem gerekli. Oyun sizleri animasyon anlamında kesinlikle doyuruyor. Aynı zamanda oyunun arka planında bize eşlik eden bir müzik de bulunuyor, tabii bu müziği belli yerlerde kısmanız lazım, bazı yerlerde ritmi artıyor ve kafanız şişiyor.

Özellikle seçimleriniz ile bazı karakterlerin geçmişini öğrenebiliyorsunuz. Seçimlerinizin oyuna etkisi var ancak her seçim oyunu etkilemiyor. Oyunda özellikle Vivian karakteri çok hoşuma gitti, çünkü çok doğrucu ve bazı yerlerde ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyor.

Peki neden büyük hayal kırıklığına uğradım. Yapımcımız Sadie adlı bir karakter yapmış ve oyuna sadık kalma rotasını koymuş. Yaptığınız her seçim sizlere çok büyük acı veriyor, çünkü karakter gerçekten çok iyi ve masum biri. Aa ne güzel kız arkadaşımız var diyorsunuz ancak geçmiş peşinizi bırakmıyor. Hatta yapımcı bize o kadar acı çektirmeyi seviyor ki ona ihanet ederseniz geçmişteki bazı sahneleri görüp vicdan azabı çekiyorsunuz. İster istemez bunları görünce Sadie rotasından da gitmeye çalışıyorsunuz, peki yapımcı ne yapıyor dersiniz, sizi adete seçimsiz bırakıyor.

Oyunun başından beri seçim yapıp kendi kararlarımızı veriyoruz ve yapımcı Sadie için sizi seçimsiz bırakıyor. Kan beyninize öyle bir sıçrıyor ki sadık kalıp Sadie için oynamak isterseniz çok sinirleniyorsunuz. Açıkçası yapımcı Sadie'yi çok kötü bir şekilde harcamış. Oyunda 3 tane sona ulaşabiliyorsunuz, en azından bütün rotaları deneyip 3 sona ulaştım. En nihayetinde Mia ile bir son görmeniz mümkün oluyor. Tabii bu son beni tatmin etmedi, sizleri ne kadar eder bilemiyorum. Aynı zamanda yapımcının diğer oyunundan bazı karakterleri de oyunumuzda görmeniz mümkün oluyor, onlarla da bazı kısa sohbetler gerçekleştiriyorsunuz.

Yapımcı oyunun sonlarına doğru aşırı şekilde saçmalıyor. Özellikle yan karakterler ile bir süre sonra sahneleriniz kesiliyor, yan karakterleri madem bu kadar işliyorsun ve hepsine uzun uzun rotalar koyuyorsun, o zaman neden onlara ait bir son göremiyoruz. Özellikle ilk oyundan Emma ve Laura'yı oyuna resmen öylesine koymuş. Ben daha derin bir şeyler bekliyordum ancak her zamanki gibi Inceton Games bu beklentimi bana veremedi. Aslında böyle olacağını oyunun başından beri biliyordum, çünkü yapımcımız illa ki hiç olmadık karakterleri harcayacak.

Oyunumuz 9-10 saat kadar sürüyor, Tabii oyundaki bütün rotaları ve sonları görmek isterseniz. Eğer Mia karakterine özel bir ilginiz varsa oyun sizler için iyi geçebilir. Ben harcanan karakterlerden dolayı büyük bir hayal kırıklığına uğradım, özellikle seçimsiz bırakılmamız ben de bir sinir kayması yarattı. Madem böyle sonlar yapacaktın, o zaman bunu keşke ilk oyunda yapsaydın ya da Sadie'yi oyuna hiç eklemeseydin. Gerçekten inanılmaz ya :D Son zamanlarda bir oyuna bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Benim için ortalama bir yapım olduğunu söylemem gerekli, çünkü oyunun gerçek potansiyeli çok kötü bir şekilde harcanmış.

Oyunumuzun 2. sezonu henüz sitemizde güncellenmedi. İncelememi final sürümüne göre yaptım.
 
Son düzenleme:
F

fatiht

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Şub 2023
Mesajlar
58
Tepki puanı
20
Puan
0
Kredi
0$
Oyunun 1. sezonunu yeni bitirdim ama 2. sezonu oynayıp oynamamakta kararsızım. Ntr sevmiyorum, ntr olmadan oynadım, oyunun başında ntr olsun mu diye soruyor ama yapımcı ntr olmayan versiyonla pek uğraşmamış özellikle konuşmalardan ve sahnelerden belli oluyor. Çünkü belli yani çoğu farklı sahne olması gereken yerde siyah ekran karşımıza gelip hiçbirşey olmamış gibi 2 cümleyle kurtuluyor. Zaten ntr olan oyunlarda karakterin zeka yaşı 0-12 yaş grubunda oluyor ve oyunda pek seçim olmuyor. Her ne kadar ntr yi iptal etsekte oyunda çoğu yerde kendini hissettiriyor.

Bu yapımcıyla alakalı düşüncem aşağılanma ve ntr tarzı oyunları seviyor. İnside jennifer oyununu oynamadım başrol kadın olduğu için ama konusuna baktım ntr var. Lust theory oyununu oynamıştım. Onda da ntr var. Aptal karakterle oynamayı sevmeyen biriyim ama hikayesi biraz sardı devam ettim, oyununda kızlarla iyi olabilmek için 40 takla atıyorduk, olsun dedim sorun yok yeterki sonu düzgün olsun dedim, sonra bir ntr sahne çıktı, sonra oyunda bize 40 takla attıran, bizi küçük düşüren kız karşısına çıkan tanımadığı biriyle hemencecik birlikte oldu. Tabi ben bunu gördükten sonra oyunu bıraktım. Yapımcı istediği konuda oyun yapabilir, ntr sevenler tabi ki oynar ama ntr olmayan versiyon seçeneği sunup doğru düzgün yapmaması aldatıcı. Oyunda ntr zaten oluyor fakat biz sahneyi görmüyoruz. Bilinmeyen olarak kalıyor.

Neyse oyunun baş rolü bence mia olmalıydı çünkü bizim hiçbir etkimiz yok, yapay oyuncaktan farkımız yok. Oyunda mia nın geçirdiği evrelerde son anlarına dek benim tahminim mia nın porno yıldızı olacağıydı ama son anda değişti. Oyunun hikayesi yok sabah akşam durmadan sex. Seçimlerimiz olmadığı için tam olarak oyun diyemem. Herkesin böyle oyunları oynamasının sebebi hikayesi değil mi? Yoksa bu oyuna o kadar vakit harcayacağına porno izlemek daha mantıklı. Ama oyunun sonundaki olay düşündürüyor. Oyunda saatlerce oynuyorum sex haricinde hiçbir şey yok son anda 1 dk lık parkta konuşma var. Oyunda ciddi iletişim eksikliği var.

Şimdi aklıma başka sorular geliyor. 2. sezonla alakalı söylediklerine göre tekli sonlar mevcut. Şimdi benim aklıma gelen ev sahibesine ne olacak, eşiyle bir alakası yok, sex bağımlısı ve eşiyle ilişkisini de bozduk, mia ile bir araya da gelmiyor, oyun sonunda onunla devam etmezsek ne olacağı belli. Ama yapımcı tahminimce saçma sapan bir sonla hemen kestirip atmıştır.

Oyunun ilk bölümünün gidişatı sinirimi bozdu, çok yazdım kusura bakma. Oyunda özellikle son gün mia ağlarken onun yanında olup destek çıkması, orada gerçekten sex yapmak yerine bir iletişim kurması için içimden bağırdım ama aptal karakter hemen kaçtı. Kızın striptiz kulübünde çalışmaması için seçenek bekledim yine aptalca davrandı ve seçenek sunulmadı. Bir de oyunun sonunda mia nın sürtük olarak kazandığı parayı bize verip düzgünce yaşamamızı söyleyip terk etmesi içime oturdu. Kendimi pislik gibi hissettirdi.

Benim bir oyundan beklentim bu değil. Ve sen diyorsun ki 2. sezonda kız arkadaşı var... Yani karakterimiz, mia nın peşinden gideceğine o parayı alıp kız arkadaş yapıyor. 2. sezonu oynamakta kararsızım sizden ricam şudur, eğer karakterimiz 2. sezonda da 1. sezondaki gibi aptalsa 2. sezonu hiç oynamayayım hocam. Çünkü böyle haysiyetsiz ve aptal karakterle oynamak sinirimi çok bozuyor. Mia ile iyi bir son var mı? Ona sahip çıkıp kurtaracak mı?
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
385
Tepki puanı
591
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Oyunun 1. sezonunu yeni bitirdim ama 2. sezonu oynayıp oynamamakta kararsızım. Ntr sevmiyorum, ntr olmadan oynadım, oyunun başında ntr olsun mu diye soruyor ama yapımcı ntr olmayan versiyonla pek uğraşmamış özellikle konuşmalardan ve sahnelerden belli oluyor. Çünkü belli yani çoğu farklı sahne olması gereken yerde siyah ekran karşımıza gelip hiçbirşey olmamış gibi 2 cümleyle kurtuluyor. Zaten ntr olan oyunlarda karakterin zeka yaşı 0-12 yaş grubunda oluyor ve oyunda pek seçim olmuyor. Her ne kadar ntr yi iptal etsekte oyunda çoğu yerde kendini hissettiriyor.

Bu yapımcıyla alakalı düşüncem aşağılanma ve ntr tarzı oyunları seviyor. İnside jennifer oyununu oynamadım başrol kadın olduğu için ama konusuna baktım ntr var. Lust theory oyununu oynamıştım. Onda da ntr var. Aptal karakterle oynamayı sevmeyen biriyim ama hikayesi biraz sardı devam ettim, oyununda kızlarla iyi olabilmek için 40 takla atıyorduk, olsun dedim sorun yok yeterki sonu düzgün olsun dedim, sonra bir ntr sahne çıktı, sonra oyunda bize 40 takla attıran, bizi küçük düşüren kız karşısına çıkan tanımadığı biriyle hemencecik birlikte oldu. Tabi ben bunu gördükten sonra oyunu bıraktım. Yapımcı istediği konuda oyun yapabilir, ntr sevenler tabi ki oynar ama ntr olmayan versiyon seçeneği sunup doğru düzgün yapmaması aldatıcı. Oyunda ntr zaten oluyor fakat biz sahneyi görmüyoruz. Bilinmeyen olarak kalıyor.

Neyse oyunun baş rolü bence mia olmalıydı çünkü bizim hiçbir etkimiz yok, yapay oyuncaktan farkımız yok. Oyunda mia nın geçirdiği evrelerde son anlarına dek benim tahminim mia nın porno yıldızı olacağıydı ama son anda değişti. Oyunun hikayesi yok sabah akşam durmadan sex. Seçimlerimiz olmadığı için tam olarak oyun diyemem. Herkesin böyle oyunları oynamasının sebebi hikayesi değil mi? Yoksa bu oyuna o kadar vakit harcayacağına porno izlemek daha mantıklı. Ama oyunun sonundaki olay düşündürüyor. Oyunda saatlerce oynuyorum sex haricinde hiçbir şey yok son anda 1 dk lık parkta konuşma var. Oyunda ciddi iletişim eksikliği var.

Şimdi aklıma başka sorular geliyor. 2. sezonla alakalı söylediklerine göre tekli sonlar mevcut. Şimdi benim aklıma gelen ev sahibesine ne olacak, eşiyle bir alakası yok, sex bağımlısı ve eşiyle ilişkisini de bozduk, mia ile bir araya da gelmiyor, oyun sonunda onunla devam etmezsek ne olacağı belli. Ama yapımcı tahminimce saçma sapan bir sonla hemen kestirip atmıştır.

Oyunun ilk bölümünün gidişatı sinirimi bozdu, çok yazdım kusura bakma. Oyunda özellikle son gün mia ağlarken onun yanında olup destek çıkması, orada gerçekten sex yapmak yerine bir iletişim kurması için içimden bağırdım ama aptal karakter hemen kaçtı. Kızın striptiz kulübünde çalışmaması için seçenek bekledim yine aptalca davrandı ve seçenek sunulmadı. Bir de oyunun sonunda mia nın sürtük olarak kazandığı parayı bize verip düzgünce yaşamamızı söyleyip terk etmesi içime oturdu. Kendimi pislik gibi hissettirdi.

Benim bir oyundan beklentim bu değil. Ve sen diyorsun ki 2. sezonda kız arkadaşı var... Yani karakterimiz, mia nın peşinden gideceğine o parayı alıp kız arkadaş yapıyor. 2. sezonu oynamakta kararsızım sizden ricam şudur, eğer karakterimiz 2. sezonda da 1. sezondaki gibi aptalsa 2. sezonu hiç oynamayayım hocam. Çünkü böyle haysiyetsiz ve aptal karakterle oynamak sinirimi çok bozuyor. Mia ile iyi bir son var mı? Ona sahip çıkıp kurtaracak mı?
2. sezonda karakterler ile olan sahneleriniz çok artıyor. Ayrıca belli yönlerden karakterinizin olgun olup olamayacağını seçebiliyorsunuz ancak bazı yerlerde -bu ilk oyundaki kadar fazla değil- seçimsiz bırakılıyorsunuz. Birçok seçim yapıyorsunuz ancak o kadar karakter olmasına rağmen sadece Mia ile idare eder bir son var, diğer karakterlerle bir son göremiyorsunuz. Eğer Mia ile bir şeyler görmek istiyorsanız oyunu deneyebilirsiniz ancak oyun sizi belli yerlerde gene çıldırtıyor. Bu çıldırtma kısmı size çok kritik yerlerde seçim şansı vermemesinden geliyor. Bence gene de bir deneyin, baktınız işler çok kötü gidiyor oynamazsınız :)
 
Son düzenleme:
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2023
Mesajlar
230
Tepki puanı
32
Puan
0
Kredi
0$
dostum sa oyuna türkçe dil desteği gelmiş steamda 5 dolar fiyatı var 2.sezonu olduğunu biliyorum ama bunda güzel endingler var mı almaya değer mi sandbox sevmiyorum ama oynadığım tek sandbox oyununu bu yapımcının 2 oyunuydu ve beğenmiştim lust theoryidi adı
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
385
Tepki puanı
591
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
dostum sa oyuna türkçe dil desteği gelmiş steamda 5 dolar fiyatı var 2.sezonu olduğunu biliyorum ama bunda güzel endingler var mı almaya değer mi sandbox sevmiyorum ama oynadığım tek sandbox oyununu bu yapımcının 2 oyunuydu ve beğenmiştim lust theoryidi adı
Oynanabilecek bir oyun ancak bu beklentinize göre de değişir. Oyunun güzel sonları var ancak bazı yerlerde belli karakterlerin harcanması ya da çoğu karakter için bir son yapılmaması, benim için oyunu ortalama bir yapım yapmıştır. Bütün bunlara rağmen şans verebilirsiniz, Lust Theory hoşunuza gittiyse bu oyun da size güzel vakit geçirtebilir. Tabii oyunun belli yönlerini sevmediğimi söylemem gerekli, zaten beğenmediğim şeyleri yazımda mutlaka görmüşsünüzdür :)
 
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Ara 2022
Mesajlar
329
Tepki puanı
108
Puan
0
Kredi
0$
ben bu oyunun 7.veya 8.bölümüne kadar oynamıştım, devamı için etkinliğin bitmesini bekliyorum ama sana bi soru soracam reis. mia ile mutlu son vardır herhalde oyunun ismi o sonuçta ben de onu oynarım ama bunu yapmak için sadece mia ile mi takılmak gerekiyor? başka kadınlarla takılırsan (örneğin ev sahibesi) finalde mia s.tir çekiyor mu?

en son oynadığım yerde ilk oyundaki ev sahibesi de geliyordu mesela mia ile olan sonu etkilemezse onu da harcarım :D ama oyunun başında soruyodu bu kadınla ilişkini bitirdin mi yoksa bitirmedin mi diye etkiliyodur herhalde.
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
385
Tepki puanı
591
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
ben bu oyunun 7.veya 8.bölümüne kadar oynamıştım, devamı için etkinliğin bitmesini bekliyorum ama sana bi soru soracam reis. mia ile mutlu son vardır herhalde oyunun ismi o sonuçta ben de onu oynarım ama bunu yapmak için sadece mia ile mi takılmak gerekiyor? başka kadınlarla takılırsan (örneğin ev sahibesi) finalde mia s.tir çekiyor mu?

en son oynadığım yerde ilk oyundaki ev sahibesi de geliyordu mesela mia ile olan sonu etkilemezse onu da harcarım :D ama oyunun başında soruyodu bu kadınla ilişkini bitirdin mi yoksa bitirmedin mi diye etkiliyodur herhalde.
Yaptığın seçimler oyunun sonlarını etkiliyor, belli yerlerde Mia ile mutlu sonu kaçıracağın seçimler karşına çıkacak. İşini garantiye alman daha iyi olur. Mia ile mutlu sonu göreceğin yoldan git, diğer karakterlerle olan sahneleri görmek için herkesle birlikte olacağın bir yoldan gitmen daha iyi olur. Kısaca 2 adet kayıt dosyası oluşturman bütün sahneleri görmeni sağlar :)

Oyunun belli bir yerine kadar başka karakterlerle birlikte olmak Mia ile olan ilişkine zarar vermiyor ancak belli bir süre sonra bunu Mia'nın yakalama şansı var. Bundan dolayı Mia ile mutlu sonu görmek istiyorsan yukarıda yazdıklarımı yapman daha iyi olur :)
 
Üst Alt