Straitened Times - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Straitened Times

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.26.1
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Straitened Times.jpg

GENEL BAKIŞ

Ev Sahibi Komünü üst, kutsal Baba ve iki acemi Arkadaşlar (kanla ilgisi olmayan ;)) ile birlikte yaşayan genç bir adam hakkında bir oyun . Bir gün babam mali hırsızlıktan tutuklandığında ve Komününün bir kez daha aşağıdan başlamak zorunda kaldığında mutlu hayatı sona erdi. Ve alt kısım, gölgeli bir motelde 2 oda - karşılayabilecekleri tek yer.Şimdi kahramanımız Komün'ün adamı oldu ve bundan sonra ne tür bir hayat yaşayacağına sadece sizin karar verin. Şimdi kadınlardan biriyle bir odayı ya da yatağı paylaşması gerektiğini hatırlıyorum..

Paylaşılan Tarih: 25.09.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.26.1
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.76 GB

Oyun Konuları
Adventure, 3DCG, MILF, Voyeurism, Masturbation, Big Tits, Male protagonist, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Straitened Times oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MIXDROP - MEGA

GÖRSELLER

676977_motel_pool_ys_fitness_together03.jpg 676978_motel_room_ys_dressing_protag_pretend_sleeping.jpg 676981_motel_room_conflict_OS_YS.jpg

Son düzenleme:
S

Straitenedtimes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe 22 sürüm çıktı galiba

G

greenhell

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe gelsin artık lütfen

T

thepunkyellow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunun türkçe olmasını istediğim kadar hiçbir oyunu istemiyorum

R

Rainbowdash

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 yıldan fazladır bekliyorum. Keşke gelse artık Türkçe çeviri

R

Rainbowdash

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok uzun süredir bazı oyunları bekleyen takipçilerimiz var ama o oyunun çevirisinin gelmesi için ilgi ve alaka düzeyinin yüksek olması lazım.
Anlıyorum sizi ama zorluk seviyesi nedir? Yardımcı ola bileceğimiz bir konu var mı?

Üst Alt