Sizce Summer oyuna yeni biri olarak mı gelir oyundaki karakterlerden biri mi çıkar? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Sizce Summer oyuna yeni biri olarak mı gelir oyundaki karakterlerden biri mi çıkar?

• Konuyu başlatan F.D
  • Başlangıç tarihi

Summer kim olabilir?

• Sasha

• Robin

• Yeni gelecek bir karakter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
3.5 sürümünü henüz oynamadım ama bunu konuşmak için daha çok erken yani tahmin etsek bile boş.

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence kesinlikle sasha. Çünkü namideki kolyenin eşi onda ayrıca 3.5 bölümde summerın Mc ye verdiği silglyi görünce donup kalıyor

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
bence kesinlikle sasha. Çünkü namideki kolyenin eşi onda ayrıca 3.5 bölümde summerın Mc ye verdiği silglyi görünce donup kalıyor
Spoiler yazacağın zaman "eğik I" harfinin yanındaki 3 noktaya bas sonra açılan menüden maskeye bas ve spoilerı onların arasına yaz.

samet00

samet00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aga summer ölmedi mi nasıl yeni biri olarak geliyor

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sacma bi ters köşe gelmezse sasha abi

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biri ile gerçekten ilişki kurup mutluluktan geberdiğimiz bir anda "suprise m.fucker" diyerek hayatımıza tekrar girecek.Ortaya çıkan dramaya baksanıza MC kalbi ile vicdanı arasında kalacak.
Ölmüş olması insanları fazla şok etmez o yüzden ölmedi.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence Summer, Sashanın kardeşi ben böyle düşünüyorum.

Dejahthoris

Dejahthoris

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer , Aslan Akbey tarafından yüzü değiştirilerek sasha olarak geri döndü. Sadece gözleri benziyor .Yüz olarak alakaları yok. Ocean kaliteli işler yapıyor. Böyle ayrıntıları es geçiceğini sanmıyorum.

T

Tolgaztrk21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer , Aslan Akbey tarafından yüzü değiştirilerek sasha olarak geri döndü. Sadece gözleri benziyor .Yüz olarak alakaları yok. Ocean kaliteli işler yapıyor. Böyle ayrıntıları es geçiceğini sanmıyorum.
aga oyun aşırı sardı bu kadar mükemmel bişi olamaz ya efsane inşallah yakın zamanda devamı gelir

Üst Alt