Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Six Serpents

Güncel Sürüm Bilgisi
0.0.1.1 Alpha
ProTest

ProTest

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
352
Tepki puanı
758
Puanları
93
Kredi
0₺
AdultOyunCeviri559.jpg
GENEL BAKIŞ

MS 990 yılında Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun kuruluşunda, evlerden birinin kurucusu Salazar, bir noktada okulun kontrolünü diğer kurucu Büyücüler ve Cadılardan almak zorunda kalabileceğini fark etti. düşünme ve Muggle'ın akademik kurumlarına girmesine izin verme konusundaki anlaşmaları.Bunu yapmak için gizlice Altı Yılanın Laneti'ni yarattı. Lanet etkinleştirildiğinde, okulun üzerinde devasa bir alan yaratır ve okulun koridorlarında yürüyen herkesi, hatta en güçlü büyücüleri bile, büyücünün hakimiyeti altına alır. Laneti, okulun altındaki karanlık sunaktan harekete geçirmek için, tekeri yapanın, her biri yozlaşmış ve onu yapanın iradesine kırılmış 6 kadın kurban sunması gerekir. Bir kez “kurban edildiklerinde”, ruhları yutulduğu ve laneti güçlendirmek için kullanıldığı için kadınlar, büyücünün mutlak itaatkar cinsel köleleri olacaklardır.
Bu 6 kadını yozlaştırabilecek ve iradelerini emrinize verebilecek misiniz?

Paylaşılan Tarih: 28.08.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.0.1.1 Alpha
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 380.06 MB


Oyun Konuları
2DCG, Male Protagonist, adventure, corruption, big tits, fantasy
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Six Serpents oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

UPLOADHAVEN - GOFILE


GÖRSELLER


AdultOyunCeviri.jpg AdultOyunCeviri1.jpg AdultOyunCeviri2.jpg
 
Üst Alt