Shag the Hag - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Shag the Hag

• Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1e
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri02.jpg

GENEL BAKIŞ

Bir uykusuzluk hastası geceleri yakındaki ormana girer ve yalnız kadınların çılgın bir Necromancer'ın laneti altında yaşadığını keşfeder. Ne yazık ki laneti kaldırıp sevdiği kadınlarla birlikte olmanın tek bir yolu var. Cadılarla Sevişmesi gerek.

Paylaşılan Tarih: 13.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v1e
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.12 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.11 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Monster girl, Fantasy, Horror, Oral sex, Vaginal sex, Virgin, Humor, Romance, RPG, Group sex, Creampie, Multiple endings, Harem, Prostitution
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Shag the Hag oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MEDIAFIRE

MAC

MEGA - MEDIAFIRE

GÖRSELLER

Adultoyunceviri05.jpg Adultoyunceviri04.jpg Adultoyunceviri03.jpg

Son düzenleme:
LilCritical

LilCritical

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndiriyorum bakalım farklı duruyor :unsure:

LilCritical

LilCritical

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anca bitirebildim. Ara ara çok baydı, ne yapacağını tam olarak söyleyen bir rehber olmadığı için zorlandım ve bıraktım. Sonra boşta kalınca tekrar girdim. Rehber olmadığı için konuşmaları düzgün dinlemezseniz ilerlemek zor olabiliyor, onun dışında çizimleri güzel ama animasyon yok (varsa da ben hatırlamıyorum).

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anca bitirebildim. Ara ara çok baydı, ne yapacağını tam olarak söyleyen bir rehber olmadığı için zorlandım ve bıraktım. Sonra boşta kalınca tekrar girdim. Rehber olmadığı için konuşmaları düzgün dinlemezseniz ilerlemek zor olabiliyor, onun dışında çizimleri güzel ama animasyon yok (varsa da ben hatırlamıyorum).
Türkçe rehber yok ama internette illa ki İngilizce rehber vardır

LilCritical

LilCritical

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tabii ki vardır ama bence bir çok kişi, ben de dahil, oyun içi görevler sekmesi tarzında bir şey ister bence. Ben bitirdim zaten, önemli olan indirecek kişilerin bunları bilerek indirmesi 🤷‍♂️

D

Dwaid276

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden android yok çok güzel duruyor

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
L8ERAL games adlı yapımcımızın son yaptığı oyunlardan bir tanesi. Kendisi daha önce ''J-Files: The Penny Conspiracy ve Reconnect'' gibi oyunları geliştirdi. Yeni oyun geliştiricilerimizden biri ve oyunlarının global forumlarda 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız aldığını söylemek istiyorum. Shag the Hag'ı oynarken çok keyif aldığımı söylemek istiyorum, oyunun tekrar etme olayı belli oyuncuları bayabilir. Aynı zamanda oyunumuzun bir rehbere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum; oyunda 3 tane ana kadın karakter var, sıra sıra bunlarla ilişkinizi ilerletiyorsunuz, bunları yaparken belli yaratıklar karşınıza çıkıyor ve sağ üst kısımdaki can puanlarınızı almaya çalışıyorlar. Bütün can puanlarını kaybetmeden oyunu tamama erdirmeye çalışıyoruz. Bütün can puanlarınızı kaybedince tahtalı köyü boyluyorsunuz, buna özel çok kısa bir sahne de var, dilerseniz kayıt alıp deneyebilirsiniz :D

Oyunumuzun hikâyesi ortalama düzeyde, bir alana ve alan içindeki kişilere bir çeşit lanet büyüsü yapılmış. Biz de bu süreçte lanetli kişileri kurtarmaya çalışıyoruz. Oyundaki seçimlerin çok bir etkisi yok ancak yanlış seçenekleri seçmeniz durumunda can puanlarını kaybediyorsunuz. Yazılan bir hikâye var ve biz bunu oynuyoruz, aynı zamanda oyunun sadece bir tane sonu var. Oyun yaklaşık 2-3 saat kadar sürüyor. Belli yerlerde ne yaparsanız yapın can puanı kaybedeceksiniz, bundan dolayı bol bol kayıt alın.

Oyunda ilişkiye girebileceğiniz 3 ana kadın karakter var, onun haricinde ormanın derinliklerini keşfedersiniz 1 tane daha kadın karakter görebiliyorsunuz. Karakter modellemeleri ve oyunun ambiyansı başarılıydı. Açıkçası oyunun çevresini ve karanlık havasını sevdim. Oyunumuzda herhangi bir hareketli animasyon bulunmuyor, sahnelerin tamamı geçişli resimler ile sağlanmıştı. Görselliğin doyurucu olduğu söyleyebilirim; oyundaki sahneler az ve özdü. Hilesiz oynamak isterseniz oyun biraz uzun sürüyor. Aynı zamanda oyun uzunluğu ile sahne çokluğu arasındaki denge pek kurulamamış. Sahneler biraz daha fazla olabilirdi. Tabii yapımcımız her ne kadar iyi oyunlar yapsa da mali açıdan çok destek alamamış. Zaten bunu patreon hesabında da görmek mümkün. Oyunumuzun arka planında birçok müzik çalıyor, sessiz bir şekilde oynamıyoruz.

Yapımcımız şu anda Shag the Hag 2'yi geliştiriyor. Yaptığı oyunlar arasında en ses getiren oyunu bu oldu. Umarım ilerleyen zamanlarda daha çok destek alır. Oyundaki görselliği zaten çok iyi bir şekilde kotarmış, bunlara bir de hareketli animasyonlar eklenirse oyunlarının ayrı bir seviyeye çıkacağını düşünüyorum. Evet, keyif alabileceğiniz bir oyun olmuş, oyunumuzun bir nevi çerezlik olduğunu söylemek istiyorum. Sizlere güzel vakit geçirtebilir, denemekten zarar gelmez :)

Oyunumuz için aşağıya bir hile menüsü ekleyeceğim, zorlananlar kullanabilir ya da yetkili kişiler modu oyuna entegre edebilir. Mod İngilizce sürüm ile uyumlu, buradaki indirme linklerinde dosyalar değişmediyse, modu kolayca kurabilirsiniz:

Üst Alt