Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Shag the Hag

• Konuyu başlatan MelanKolia
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1e
MelanKolia

MelanKolia

Editör
AdultOyunCeviri02.jpg

GENEL BAKIŞ

Bir uykusuzluk hastası geceleri yakındaki ormana girer ve yalnız kadınların çılgın bir Necromancer'ın laneti altında yaşadığını keşfeder. Ne yazık ki laneti kaldırıp sevdiği kadınlarla birlikte olmanın tek bir yolu var. Cadılarla Sevişmesi gerek.

Paylaşılan Tarih: 13.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v1e
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.12 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.11 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Monster girl, Fantasy, Horror, Oral sex, Vaginal sex, Virgin, Humor, Romance, RPG, Group sex, Creampie, Multiple endings, Harem, Prostitution
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Shag the Hag oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MEDIAFIRE

MAC

MEGA - MEDIAFIRE

GÖRSELLER

Adultoyunceviri05.jpg Adultoyunceviri04.jpg Adultoyunceviri03.jpg

Son düzenleme:
'Danger

'Danger

Being a DIK Türkçe Erişimcisi
Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Konusu çol ilginç

LilCritical

LilCritical

Kayıtlı Üye
İndiriyorum bakalım farklı duruyor :unsure:

LilCritical

LilCritical

Kayıtlı Üye
Anca bitirebildim. Ara ara çok baydı, ne yapacağını tam olarak söyleyen bir rehber olmadığı için zorlandım ve bıraktım. Sonra boşta kalınca tekrar girdim. Rehber olmadığı için konuşmaları düzgün dinlemezseniz ilerlemek zor olabiliyor, onun dışında çizimleri güzel ama animasyon yok (varsa da ben hatırlamıyorum).

Korniş

Korniş

Moderatör
Anca bitirebildim. Ara ara çok baydı, ne yapacağını tam olarak söyleyen bir rehber olmadığı için zorlandım ve bıraktım. Sonra boşta kalınca tekrar girdim. Rehber olmadığı için konuşmaları düzgün dinlemezseniz ilerlemek zor olabiliyor, onun dışında çizimleri güzel ama animasyon yok (varsa da ben hatırlamıyorum).
Türkçe rehber yok ama internette illa ki İngilizce rehber vardır

LilCritical

LilCritical

Kayıtlı Üye
Tabii ki vardır ama bence bir çok kişi, ben de dahil, oyun içi görevler sekmesi tarzında bir şey ister bence. Ben bitirdim zaten, önemli olan indirecek kişilerin bunları bilerek indirmesi 🤷‍♂️

Üst Alt