Savior - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
Güncel Sürüm Bilgisi
v0.15 Beta+ Xmas Special
beyondblack

beyondblack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android mega linkinde sıkıntı var.

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Maalesef indirmeye kalkarken windows linklerinin hala güncel olmadığını fark ettim haberiniz olsun. Mac kullanıcıları ise oyunun 0.9b versiyonunu şu an oynayabilir orası güncel. Benim gibi windows kullanıcısı iseniz boşu boşuna indirmeye kalkmayın. Oyuna yeni başlayacak windows kullanıcıları ise oyunun türkçe çevirisinin bulunduğu sayfadan indirmesi daha iyi olur çünkü bu sayfadaki windows linki onun çevrilmemiş hali.

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Maalesef indirmeye kalkarken windows linklerinin hala güncel olmadığını fark ettim haberiniz olsun. Mac kullanıcıları ise oyunun 0.9b versiyonunu şu an oynayabilir orası güncel. Benim gibi windows kullanıcısı iseniz boşu boşuna indirmeye kalkmayın. Oyuna yeni başlayacak windows kullanıcıları ise oyunun türkçe çevirisinin bulunduğu sayfadan indirmesi daha iyi olur çünkü bu sayfadaki windows linki onun çevrilmemiş hali.

Linklerle alakalı ufak bir karmaşa olmuş.Düzelttim. Torrent güncelmiş bilgine :) İyi oyunlar ve x86da sorun yokmuş :)

Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkte sıkıntı var sanırım ilgilenebilir misiniz?

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sürümlerde benim kafam karıştı.. v0.10 var 6.500gb... v0.10b, v0.10c, v0.10d var bunlar 2.80gb cıvarı.... hangisi yeni hangisi eski anlamadım

Crashh

Crashh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam 0.14 ün Türkçesi ne zaman gelicek özlemişim bu oyunu en son 0.11c oynamıştım baya ilerlemiş.

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm türkçe olarak ne zaman gelir

Üst Alt