Rosewater Manor - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Rosewater Manor

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 1
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,371
Puan
0
Kredi
0$
Rosewater Manor.jpg

GENEL BAKIŞ

Sen bir kayıp şahıs vakasını araştıran bir dedektifsin, bazı kızlar öylece ortadan kaybolmuş gibi görünüyor ve dava daha da soğuduğunda ve gerçek bir ipucu olmadığı için senin ellerinde bitiyor. Aklınız size sağlam bir ipucu veriyor ve onu takip ettikten sonra garip Rosewater Malikanesi'ne varıyorsunuz. Güzel sarışın Lucy Hale ile zorlu bir başlangıçtan sonra, kısa süre sonra evdeki kızların çoğunu bulursun ama bir tuzak var... Cadılar olduklarına ve onları kullanmak isteyen bir iblisin onlara musallat olduğuna inanıyor gibiler. kendi kazancı için. İçlerinden biri ayrıca güçlerinin erotikten geldiğini ve büyülü güçlerini geri kazanmalarına yardımcı olduğunu iddia ediyor. Birkaç garip şey olduktan sonra onlara inanmaya başlarsınız, hepiniz evin çevresinde bir alanda sıkışıp kalırsınız, çıkamazsınız ama şimdilik güvendesiniz... Ya da öyle sanıyorsunuz. İşler çok geçmeden daha da garip bir hal alır..

Paylaşılan Tarih: 13.08.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 1
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 803.3 MB
Oyun Boyutu MAC: 768.7 MB
Oyun Boyutu APK: 790.9 MB


Oyun Konuları
3DCG, male protagonist, big tits, mobile game, censored
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Rosewater Manor oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP


ANDROİD

MEGA - MIXDROP


GÖRSELLER


adultoyunçeviri.jpg adultoyunçeviri1.jpg adultoyunçeviri2.jpg
 
Son düzenleme:
M

mustafa1717

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Katılım
21 Eki 2021
Mesajlar
12
Tepki puanı
2
Puan
0
Kredi
1$
Açıkçası inditmeye deymez. Tamam konusu fena değil ama aksiyon sahnelerinde siyah fonda beyaz yazı ile sansürlü versiyon olduğu belirtilmiş. Konşmalar altta akıyor MC'nin tercihlerini seçiyorsunuz ama hiçbirşey görmeden sahne geçiyorsunuz. Zaman kaybı.
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
383
Tepki puanı
587
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Artık Daniels K. adlı yapımcımız için ''Oyunları güzel ve ilgi çekici başlıyor ancak oyunun ortalarından sonra hikâyeyi bitirmek için acele ediyor.'' demekten çok sıkıldım. Oyunumuzun hikâyesi gerçekten çok güzel bir şekilde başlıyor, hatta yapımcımızın son oyunlarındaki '' kendi yarattığı hikâyeyi kötüleştirme'' olayından kurtulabileceğini bile düşünmüştüm.

Daniels K. adlı yapımcımızı ''Dusklight Manor, Pine Falls, Lancaster Boarding House'' gibi oyunlarıyla hatırlamanız mümkün. Bu oyunumuzda esrarengiz bir olayı çözmeye çalışan bir dedektifiz. Bir süre sonra kendimizi bir kargaşa ortamında buluyoruz ve etrafımızda olağanüstü olaylar yaşanmaya başlıyor. Uzun bir süre belli bir mekâna sıkışıp kalıyoruz. Tabii bu sırada sıkışıp kaldığımız yerdeki kişilerin cadı olduğunu - burası spoiler değil- öğreniyoruz.

Hikâyemiz en azından bölüm beşe kadar çok güzel bir şekilde ilerliyor. Belli yerlerdeki mantık hataları biraz sinirinizi bozuyor. Özellikle oyunun baş kötüsü gibi bir karakter ortaya çıkıyor ve yaşanan bir olaydan sonra ''böyle baş kötü mü?'' olur diyorsunuz. Tabii daha sonraları hikâye ilerledikçe bu sizlere mantıklı gelmeye başlıyor. Her şey çok güzel giderken yapımcımız gene klasik bir davranış sergiliyor ve oyununu sonlandırmak için acele ediyor. Tabii bu da özellikle oyunun son kısmına ve finallere etki ediyor. Buna daha sonra değineceğim.

Oyunumuzun karakterleri gerçekten muazzam olmuş. İçlerinden hepsini beğendiğimi söyleyebilirim, hatta oyunda çok önemli olmayan yan karakterler için de ayrıca bir çaba sarf edilmiş. Karakterlerin modellemeleri ve tiplemeleri çok başarıl olmuş. Belli karakterlerin hikâyesini ayrıntılı olarak kısa da olsa öğrenebiliyoruz, bu da hoş bir unsur olmuş. Genel anlamda ise cadıların nasıl cadı olduğu konusunda ve yaşamları hakkında çok da detaylı bir bilgi alamıyoruz, buna daha çok özenilmesi gerekirdi. Bu oyuna karakter hikâyeleri yönünden eksiklik katıyor. Oyundaki hareketli animasyonlar ise harika ve kusursuzdu; çoğu sahne gerçekten çok başarılıydı ve animasyonların açıları da çok iyiydi, oyun sizleri animasyon konusunda kesinlikle üzmüyor. Oyunun arka planında müzik sesleri ve efekt sesleri de bulunduğunu belirtmem gerekli.

Yaptığınız seçimler ile ''nazik, tarafsız, kaba'' olabiliyorsunuz. Bunları sağ üst kısımdaki statlar kısmından kontrol edin. Olabildiğince tarafsız kalmamaya çalışın. Bu özellikler oyundaki cinsel sahnelerin görünümünü değiştiriyor. Belli yerlerde kaba ya da nazik olmanız halinde farklı cinsel sahneler elde ediyorsunuz. Yani bu puanların etkisi sadece cinsel sahneler üzerine kurulu, yoksa hikâyeye etki etmiyorlar. Stat puanları hariç yaptığınız seçimlerin hikâyeye etkisi oluyor, tabii bu önemli seçimlere her yerde karar vermiyorsunuz. Karakterlerin hepsiyle eşit bir şekilde birlikte olmaya çalışın, böylelikle bütün sonları ve olası gidişatları görün. Biriyle 2 vakit geçiriyorsanız başka seçimlerinizde diğerleriyle iki vakit geçirin.

Oyunumuzdaki bütün karakterlerle birlikte olabiliyorsunuz. Aynı zamanda bazı çoklu ilişkiler kurmanız mümkün ancak bu biraz kısıtlı. Oyunun en büyük eksiği ise harem sonu olmaması. Bütün karakterlerle küçücük bir mekanda bir birliktelik kuruyoruz, hepsinin her şeyden haberi var. Gel gelelim yapımcı oyuna bir tane harem sonu eklememiş. Daniels K.nin bütün oyunlarında bunu yapması bende bir sinir kayması yaratıyor, ''O zaman neden çoklu ilişki kurmamıza izin veriyorsun?'' diyesim geliyor. Açıkçası oyunda 6 tane son gördüm ve içlerinden sadece bir tanesi beni tatmin etti. Yapımcımız oyununu bitirmek için o kadar acele etmiş ki final sahnelerini çok özensiz yapmış.

Daniels K.nin diğer oyunlarını göz önüne alırsak, bu oyununda belli şeylerin daha iyi gittiğini söylemem gerekli. En azından bu sefer çok az da olsa çoklu bir ilişki kurmamıza izin vermiş çok şükür :D Açıkçası oyun kendini bir şekilde sizlere oynattırıyor, bunda karakterlerin ve animasyonların etkisi çok büyük, hikâye ise iyi bir şekilde giderken sonlara doğru bir suikaste uğramıştı. Hikâyesi ortalama olan bir oyunumuz var ancak sizleri bir yerde çok şaşırtabilir :) Denenmesi gereken bir oyun, çokça mantık hatası var ancak oyuna tamamıyla kötü diyemem.

Oyunumuz final yaptı ve Adult Oyun Çeviri'de oyun bayağı bir geri sürümde kalmış. Umarım en kısa sürede final sürümüne güncellenir. Çünkü oyun bölüm 10'da final yaptı. Buraya aynı zamanda İngilizce bir rehber bırakıyorum, dileyenler faydalanabilir. Oyunun dili zorlayıcı, İngilizce bilginiz yoksa çeviri beklemeniz iyi olacaktır. Yapımcımız şu anda ''Erotica'' adlı oyununu geliştiriyor, umarım onun hikâyesi daha başarılı olur :)

Lütfen dikkatli açın, oyunla ilgili spoiler yemeyin
 
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2023
Mesajlar
225
Tepki puanı
31
Puan
0
Kredi
0$
süper çok beğendim ama bazı sonları ucu açık bitti .diğer sonları sevdim özellikle harem sonu karakterleride gayet güzeldi .öneririm
 
aLXD

aLXD

Güncelleme Abonesi
Katılım
29 Ağu 2023
Mesajlar
11
Tepki puanı
3
Puan
0
Kredi
1$
linker reklama atıyor hatalı
 
Üst Alt