Roommate Corruption - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Roommate Corruption

• Konuyu başlatan Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$

bannerv1.jpg

GENEL BAKIŞ

"Roommate Corruption" adlı hikaye, üniversiteye gitmek üzere olan bir adamın macerasını konu alır. Ana karakter, memleketinden ayrılarak yeni bir hayata başlamak için şehre gelir. Üniversiteye başvurularını tamamlamak ve bir daire bulmak için bir süreliğine kalabileceği bir yer aramaktadır. Neyse ki, çocukluk arkadaşı Hana'nın üniversiteye yakın bir apartman dairesi vardır ve kahramanımızın burada geçici olarak kalmasına izin verir. İyi oyunlar...

Paylaşılan Tarih: 21.05.2023
Güncellenen Tarih: 20.05.2023
Destek Olmak İçin: Steam
Sürüm: 1
Platformlar: Windows,
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 854 MB

Oyun Konuları
3dcg, male protagonist, big ass, big tits, point and click, vaginal sex, oral sex, romance, voyeurism, groping, teasing, corruption, creampie,
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Roommate Corruption oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - GOFILE

GÖRSELLER

screenshot0004.png screenshot0001.png screenshot0009.png screenshot0005.png

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Love Seekers adlı yapımcımızın kısa oyunlarından bir tanesi. Oyunumuzun 15-20 dakika kadar sürdüğünü söylemem gerekli. Açıkçası bu kadar kısa süre boyunca oynamış olsam da oyunun devamının gelmesini istedim. En azından benim üzerimde böyle bir etki bıraktığını söylemek istiyorum. Oyun kısa olmasına rağmen çok akıcı ve güzeldi. Gene klasik diyebileceğimiz bir tarzda hikâye işleniyor ancak kısa bir oyuna göre oyunumuzun hikâyesinin gayet yerinde olduğunu söylemek istiyorum. Hikâyeden çok bir şey beklememekte fayda var :)

Neredeyse 10 yıldır görüşmediğimiz çocukluk arkadaşımızın evine belli sebeplerden ötürü kalmaya gidiyoruz. Arkadaşımız ise bir üniversite öğrencisi, dersleri çok yoğun ve sosyal hayatı yok denecek kadar az. İlk başlarda bize mesafeli davransa da biz karakter olarak çok aktif olduğumuz için belli şeylerin yolunu açmayı başarıyoruz. Hikâyemiz de bu şekilde ilerliyor.

Oyunumuzun arka planında müzik bulunduğunu söylemek istiyorum. Oyunda ilişkiye girebileceğiniz bir karakter bulunuyor. Aynı zamanda oyunun görsel tarzını ve ambiyansını çok başarılı bulduğumu söylemem gerekli. Karakterlerin görsel olarak ''MIST''teki karakterlere çok benzediğini söyleyebilirim.

Oyunumuzda herhangi bir hareketli animasyon bulunmuyor ancak bu kadar kısa bir oyun için bolca sahnemizin olduğunu söylemem lazım. Özellikle oyundaki sahnelerin iştah kabartan türden olduğunu söylemek istiyorum. Sahneler gayet başarılı ve çok. Kesinlikle şans verilmeye değer bir oyun olmuş.

Yapımcımızın bu tarz birçok kısa oyunu var, umarım onlarda en kısa sürede eklenir. Oyunumuzun dili zorlayıcı değil, biraz dil bilgisi ile rahatça oynarsınız. Güzel bir oyun deneyimi yaşadım, her şey çok hızlı bir şekilde ilerliyor ve gerçekleşiyor, bundan dolayı hikâye biraz ''meh'' olmuş. Tabii oyun bunu görsel yollarla kapamış, tabii bu benim görüşüm. Bu kadar kısa bir oyun için yeterli bir hikâye olduğunu düşünüyorum. Umarım yapımcımız ileride daha uzun oyunlar yapar. Oyunun ambiyansının ve dizaynının beni çok etkilediğini söylemem gerekli. Eğer yapımcı gerekli desteği alırsa güzel işler yapabilecek bir oyun geliştiricisine benziyor :)

Son düzenleme:
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Kısa sizleri üzmeyecek bir oyun ile karşı karşıyayız. Hikaye modunda anlatım mı ve seceneklerin sadece olması için oldugu konusu nispeten belli bir oyun. Başlarda başlayan müzik oyunda devam ediyor. Konusuna gelince iş ve ev bulmak için başka şeghire cıkan birsiniz. annemizin arkadaşının kıznın evinde kalacaksınız. Olaylar siz istesenizde istemesenizde gelişiyor. Hareketli sahne veya animasyon yok. Hareketli resimler ile geçiş sağlanmış. Dediğim gibi kısa ve mutlusonlu bir oyun. Eksik yönleri ani. olmaması ve konunun artık bir gelenek haline geldigi biçimde kısa işlenmesi.

Yapımcı aslında kendini denemiş ve secenekli bir oyun yapmak istemiş. Bunlar sonraki oyunlar için bu oyunu başlangıç ve deneme görmüş olmalı...

Ha notum 3,5=4 bunu da bilesiniz.

Saygılarım ile....

Üst Alt