RiverHill - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy RiverHill

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.1
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,375
Puan
0
Kredi
0$
RiverHill.jpg
GENEL BAKIŞ

Ana karakter(siz) annesini kaybettikten sonra ilk adımını River-hill adlı bilinmeyen bir kasabada attı. Ama bu kasaba diğerleri gibi basit bir kasaba değil. Kasaba çok daha fazla sır, askıya alma ve gizem barındırdığından. Bu gizemin altında sıradan insanların bilmediği başka bir dünya var.
Bu duruma uyum sağlayamayacak kadar içe dönük ve içine kapanık olduğundan, kahramanın bu yeni labirentle başa çıkması giderek daha zor hale geliyor. Ve hayatının en acıklı yanı, tüm bunlarla doğrudan veya dolaylı olarak bağlantılı olabilecek babası hakkında hiçbir şey bilmemesidir.
Kahramana ne olacak? Labirenti tamamlayabilecek mi? Babasının kimliğini bulabilecek mi? Peki… Bunu öğrenmen için. Çünkü onun ayakkabılarına basacak ve kaderini belirleyecek olan siz olacaksınız. İyi oyunlar ?.

Paylaşılan Tarih: 03.06.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 163.6 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Animated, Creampie, Vaginal sex, Romance
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra RiverHill oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP


GÖRSELLER


AdultoyunÇeviri.jpg AdultoyunÇeviri1.jpg AdultoyunÇeviri2.jpg
 
Son düzenleme:
Üst Alt