Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Rise of the Crime Lord

ProTest

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
151
Tepki puanı
195
Puanları
43
Rise of the Crime Lord.jpg

GENEL BAKIŞ
Oyunun kahramanı Rick. Basit, beyaz yakalı bir hayat yaşıyor ama bundan zevk almıyor. Ailesi bozuldu, evliliği darmadağınık ve patronu iş yerinde sürekli onu taciz ediyor. Sonra, bir gün, şanssız (veya zevkinize bağlı olarak şanslı) koşullar sayesinde, günah ve gücün bağımlılık yaratan dünyasına kapılır. Güçlü gangsterler, acımasız katiller ve kendisini ve ailesini hedef alan yozlaşmış polisler arasında ilerlerken Rick rolünü üstlenin. Hayatta kalmak için, o (siz) zor seçimler yapmalısınız. Hayatının kontrolünü geri alacak mısın? Yoksa çalıştığınız her şey gözünüzün önünde paramparça olurken boş boş oturacak mısınız? Suç Lordu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı öğrenin.

Paylaşılan Tarih: 24.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 5 v0.7
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 1.54 GB


Oyun Konuları
3DCG, MILF, Voyeurism, Vaginal Sex, NTR (avoidable), Cheating, Oral Sex, Masturbation, Handjob, Group Sex, Titfuck, Anal Sex, Massage, Lesbian, Exhibitionism, Harem/Open marriage, Male protagonist
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Rise of the Crime Lord oyununu çalıştırın.İNDİR
WINDOWS

MEGA - ANONFILES

GÖRSELLER


491102_killers_tanu12.jpg 482965_killers07.jpg 472846_eloszoba_07.jpg 465004_samnel_bent09a.jpg
 

Desc

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ağu 2020
Mesajlar
9
Tepki puanı
1
Puanları
3
yok mu bi androidimiz peki
 
Üst