Rick and Morty - A Way Back Home - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Unity Android Rick and Morty - A Way Back Home

Güncel Sürüm Bilgisi
3.9
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Jojomong İleride fazla istek gelirse değerlendirmeye alınabilir. Çok uzun bir oyun olduğu için çevirmesi en az 2 ay sürer birde.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Jojomong Çevirisine başlanıp bırakılmıştı sebebi ise çok uzun olması. Eğer ileride çevirisi gelirse en büyük oyunlardan bir tanesi olacaktır.

M

Memoo17

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
3$
Oyun Türkçe değil İngilizcedir. Yapımcı güncellediği zaman UNITY sürümününde MAC ve APK sürümleri eklenecek. Ama RENPY sürümünü oynamanızı tavsiye ederim.
(Mac) ne oluyor ve mobilde açılırmı

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Yani telefonda oynayamazsınız. Telefonda oynamak istiyorsanız Android linklerinden indirmeniz gerekiyor tabii destekliyorsa.

N

Ner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence Çevirisi gelsin.
ve site ayarları olarak belki görmedim filtreleme daha iyi olsa 2d oyunlar türkçe. 2d oyunlar ingilizce gibi.
Belki var ama ben bulamadım :D

F

forster

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizce 2 kere bitirdim hikayesi çok akıcı hiçbir şekilde sıkmıyor. Bence Türkçe koleksiyona eklenmesi gereken oyunlardan

Yutorimoyasi9

Yutorimoyasi9

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz oyunların devamı gelmeli. ''Goons raid her'' mesela çok kısa ama karakterin Lara croft ve türkçe içerik olmasından dolayı birkaç sefer bitirmiştim. Böyle ünlü oyunların türkçe gelmesi çok daha iyi olur. Yapımcının eline sağlık.

SkeppeR

SkeppeR

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Renpy versiyonu daha iyi Unıty versiyonunda görevlerde sorun çıkıyor ama Daha akıcı ve animasyonlar çok güzel oynayacaksanız Renpy oynayın geçin Unity ve Sandbox görev olan oyunları daha çok sevmeme rağmen pek oynayamadım.

B

bnhasann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan oyunun Türkçesi var mı önceki yorumlar 4 ay önceymiş

Üst Alt