Returning to Mia Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Returning to Mia Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
banner-min.jpg

GENEL BAKIŞ

İlk oyundaki olayların üzerinden iki yıl geçtikten sonra, artık daha da olgunlaşan ana karakterimiz, Komşusunun üniversiteden yaz tatilini onlarla birlikte geçirme davetini kabul ettiğinde, görüşmediği oda arkadaşı Mia ile yeniden bir araya gelir.
Paylaşılan Tarih: 18.11.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 16.93 GB
Oyun Boyutu APK: 2.16 GB

Oyun Konuları
3dcg, Animated, Male protagonist, Milf, Teasing, Big tits, Big ass, Group sex, Oral sex, Vaginal sex

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Returning to Mia oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

ss_469fc6788972640fef3b7e18749ff5b785d34243.1920x1080-min.jpg ss_2412eba458411850c6088ab4e088ac1c278ddcd1.1920x1080-min.jpg ss_0181ae1e810defaf877a151da940a307baf566d8.1920x1080-min.jpg ss_156cc19ff0cc1b0793312b7cc3baffaa452450ec.1920x1080-min.jpgss_9d76e0703a498538da55a719f9a057a0b5ed68dc.1920x1080-min.jpg

Son düzenleme:
SLX

SLX

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni oyun vaov güzele benziyor

arthur.morgan

arthur.morgan

Welcome to Paris
Kredi
1$
Bu oyunun boyutu niye bu kadar büyük acaba

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
2- SEZON RETURNING TO MIA

Büyük bir hayal kırıklığına uğradığımı söylemem gerekli. 2 sezon için oyunumuzun hikâyesi hiç de fena başlamıyor, hatta Inceton Games'den beklemediğim bir şekilde hikâye çok yavaş ve detaylı bir şekilde akıyor. Yeni karakterleri yavaş yavaş tanıyoruz, seçimlerimizle oyuna etki edip karakterlerin hikâyelerini dinliyoruz. En azından oyunun ortalarına kadar hikâye ve karakter derinliği anlamında her şey tam anlamıyla kusursuz ilerliyor. Oyunda sadık kalma rotasını ya da ihanet rotasını oynuyorsunuz. Ya ilk oyundaki gibi herkese yürüyeceksiniz ya da sadık kalacaksınız. Sadık kalma rotası da ikiye bölünmüş; bunlar yeni kız arkadaşımız Sadie ve ilk oyundan bildiğiniz Mia.

Oyundaki her karakterin çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Hepsi gerçekten çok güzel modellenmiş. Yapımcı bazı yerlerde görselliği kotaramadığı için bazı karakterlerin yüzü pastel boya gibi gözüküyordu. Animasyonların ilk sezona göre çağ atladığını söylemem gerekli. Oyun sizleri animasyon anlamında kesinlikle doyuruyor. Aynı zamanda oyunun arka planında bize eşlik eden bir müzik de bulunuyor, tabii bu müziği belli yerlerde kısmanız lazım, bazı yerlerde ritmi artıyor ve kafanız şişiyor.

Özellikle seçimleriniz ile bazı karakterlerin geçmişini öğrenebiliyorsunuz. Seçimlerinizin oyuna etkisi var ancak her seçim oyunu etkilemiyor. Oyunda özellikle Vivian karakteri çok hoşuma gitti, çünkü çok doğrucu ve bazı yerlerde ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyor.

Peki neden büyük hayal kırıklığına uğradım. Yapımcımız Sadie adlı bir karakter yapmış ve oyuna sadık kalma rotasını koymuş. Yaptığınız her seçim sizlere çok büyük acı veriyor, çünkü karakter gerçekten çok iyi ve masum biri. Aa ne güzel kız arkadaşımız var diyorsunuz ancak geçmiş peşinizi bırakmıyor. Hatta yapımcı bize o kadar acı çektirmeyi seviyor ki ona ihanet ederseniz geçmişteki bazı sahneleri görüp vicdan azabı çekiyorsunuz. İster istemez bunları görünce Sadie rotasından da gitmeye çalışıyorsunuz, peki yapımcı ne yapıyor dersiniz, sizi adete seçimsiz bırakıyor.

Oyunun başından beri seçim yapıp kendi kararlarımızı veriyoruz ve yapımcı Sadie için sizi seçimsiz bırakıyor. Kan beyninize öyle bir sıçrıyor ki sadık kalıp Sadie için oynamak isterseniz çok sinirleniyorsunuz. Açıkçası yapımcı Sadie'yi çok kötü bir şekilde harcamış. Oyunda 3 tane sona ulaşabiliyorsunuz, en azından bütün rotaları deneyip 3 sona ulaştım. En nihayetinde Mia ile bir son görmeniz mümkün oluyor. Tabii bu son beni tatmin etmedi, sizleri ne kadar eder bilemiyorum. Aynı zamanda yapımcının diğer oyunundan bazı karakterleri de oyunumuzda görmeniz mümkün oluyor, onlarla da bazı kısa sohbetler gerçekleştiriyorsunuz.

Yapımcı oyunun sonlarına doğru aşırı şekilde saçmalıyor. Özellikle yan karakterler ile bir süre sonra sahneleriniz kesiliyor, yan karakterleri madem bu kadar işliyorsun ve hepsine uzun uzun rotalar koyuyorsun, o zaman neden onlara ait bir son göremiyoruz. Özellikle ilk oyundan Emma ve Laura'yı oyuna resmen öylesine koymuş. Ben daha derin bir şeyler bekliyordum ancak her zamanki gibi Inceton Games bu beklentimi bana veremedi. Aslında böyle olacağını oyunun başından beri biliyordum, çünkü yapımcımız illa ki hiç olmadık karakterleri harcayacak.

Oyunumuz 9-10 saat kadar sürüyor, Tabii oyundaki bütün rotaları ve sonları görmek isterseniz. Eğer Mia karakterine özel bir ilginiz varsa oyun sizler için iyi geçebilir. Ben harcanan karakterlerden dolayı büyük bir hayal kırıklığına uğradım, özellikle seçimsiz bırakılmamız ben de bir sinir kayması yarattı. Madem böyle sonlar yapacaktın, o zaman bunu keşke ilk oyunda yapsaydın ya da Sadie'yi oyuna hiç eklemeseydin. Gerçekten inanılmaz ya :D Son zamanlarda bir oyuna bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Benim için ortalama bir yapım olduğunu söylemem gerekli, çünkü oyunun gerçek potansiyeli çok kötü bir şekilde harcanmış.

boko

boko

Kredi
0$
Neden kaydetme tuşu falan yok sola kaydırma bi çalışıyor gerisi çalışmıyor

boko

boko

Kredi
0$
RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bu oyum sadece sezom 2 mi yoksa sezon 1 de var mı içinde yoksa 1. oyunu nasıl oynayabilirim forumda bulamadım bulan biri link atabilir mi

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
bu oyum sadece sezom 2 mi yoksa sezon 1 de var mı içinde yoksa 1. oyunu nasıl oynayabilirim forumda bulamadım bulan biri link atabilir mi
Yapımcı isim değişikliğine gitti 2.sezonun sonlarında

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
adamsin abi teşekkür ederim senin yerin bi ayri

tutatool

tutatool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim anlamadığım bu oyunun ismi değişmiş ya, diğer 2. Sezonun üzerine kurabilcez mi baştan mı oynucaz, tesekkurler bu arada cok iyi oyun elinize saglık

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Benim anlamadığım bu oyunun ismi değişmiş ya, diğer 2. Sezonun üzerine kurabilcez mi baştan mı oynucaz, tesekkurler bu arada cok iyi oyun elinize saglık
Bu versiyonunu indirdiğiniz zaman oyunun başında ilk sezonla ilgili sorular soruyor ona cevap vermeniz yeterli

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
abi şey sorcaktım bu 1. oyunda da 2. sezon var bu oyun 1. oyundaki 2.sezondan mı devam ediyor yoksa bağımsız mı 1. oyunu final yapmamış veya burda güncellenmemiş

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
abi şey sorcaktım bu 1. oyunda da 2. sezon var bu oyun 1. oyundaki 2.sezondan mı devam ediyor yoksa bağımsız mı 1. oyunu final yapmamış veya burda güncellenmemiş
Orada biraz karışıklık var. O konuda bulunan 2.sezon buradakinin aynısı. Yani orada ilk sezonu bitirdikten sonra 2.sezonu oradan indirme bu konudan indir. Final sürümü bu

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Orada biraz karışıklık var. O konuda bulunan 2.sezon buradakinin aynısı. Yani orada ilk sezonu bitirdikten sonra 2.sezonu oradan indirme bu konudan indir. Final sürümü bu
teşekkürler abi 🤜

incozn

incozn

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Destekçi Plus
Kredi
3$
1. Sezonu nereden bulabilirim

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
1. Sezonu nereden bulabilirim

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bitirdim nihayet. yaklaşık 1 sene kadar önce 8.bölüme kadar oynamıştım yanlış hatırlamıyorsam, nihayet final yaptı ve bitirebildim. çok beğendim açıkçası. karakterlerin görünüşleri, kişilikleri, genel olarak görsellik ve animasyon, hikaye vs. her şey iyiydi.

özellikle oyuncuları iki kadın arasında bırakma konusunda bugüne kadar gördüğüm en sağlam işi çıkartmış yapımcı. ilk oyunun sonundaki o mektup beni yok etmişti açıkçası, bir an önce devamını oynamalıyım diyordum ki amaç oyuncuya bunu hissettirmekti zaten. bir an önce mia ile kavuşmak ve birlikte olmak. ancak sadie karakterini öyle bir yapmışlar ki kimi seçerseniz içiniz acıyor. acıyordur herhalde, ben acımadım mia ile bitirdim oyunu, sorry sadieciğim.

Üst Alt