Reboot Love Part 2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Reboot Love Part 2

Güncel Sürüm Bilgisi
v.2.6.0
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
987
Çözümler
1
Tepki puanı
2,335
Puanları
93
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Kredi
0$
AdultOyunCeviri48.jpg
GENEL BAKIŞ

Reboot Love Part 2, bazı olay örgüleri içeren Görsel Roman/Sandbox/Dating Sim oyunudur. Hayatını düzene sokmak zorundasın... Okul bitti ama yaz daha yeni başlıyor, bir sürü güzel kızla tanışacaksın. İstatistiklerinizi oluşturmanız ve kızları elde etmek için doğru seçimleri yapmanız gerekecek...Her kızın farklı beğendikleri olacak, bazılarına hükmedebileceksiniz, bazıları size hükmetmeye çalışacak, bazıları BDSM veya seni aşağılamak isteyecektir, diğerleri ise cosplay'i sevecek. Her kız benzersizdir.Kızı elde etmek için istatistiklerini yükseltmen, eşyaları alman, kıyafetler alman, dünyayı keşfetmen gerekecek. Aynı zamanda, tekrar şehri kötülüklerden koruman gerekecek.Oyunun bütün seçim kısımları serbesttir.Hiç bir kızın rotası zorunlu degildir.

Paylaşılan Tarih: 02.02.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 2.6.0
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.06 GB
Oyun Boyutu MAC: 2.03 GB
Oyun Boyutu APK: 1.07 GB

Oyun Konuları
3dcg, animated, male protagonist, milf, big ass, big tits, dating sim, romance, sandbox, mobile game, Vanilla, Blowjobs, Titjobs, SexFights, Threesome, Forced, Maledom & Femdom, Violence, Exposure, H-Cosplay, Rubbing, Sleeping, BDSM, Blackmail. NO NTR to MC.
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Reboot Love Part 2 oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - PIXELDRAIN

MAC

MEGA - PIXELDRAIN


ANDROİD

MEGA - PIXELDRAIN


GÖRSELLER


AdultOyunCeviri52.jpg AdultOyunCeviri51.jpg AdultOyunCeviri49.jpg


 
Son düzenleme:
V

volkan12q

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Mar 2022
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Puanları
1
Kredi
0$
cheat code' u kimse mi bilmiyor ya
 
Üst Alt