QPrey: Escape from Lake Thing Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka QPrey: Escape from Lake Thing Türkçe Yapay Zeka

  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.1
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
867
Çözümler
24
Tepki puanı
36,049
Puan
0
Kredi
0$
qprey-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Kurgusal tilki gribi salgını döneminde geçen filmde, üniversiteli bir genç ve kardeşinin nişanlısı, ıssız bir göl evinde kendilerini karantinaya alırlar. Gölün, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek uğursuz bir sırrı barındırdığını bilmiyorlardı. Hayatta kalabilmek için aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakmaları ve gölün derinliklerinde gizlenen her neyse ondan kurtulmak için birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Güncellenen Tarih: 27.07.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 500 MB
Oyun Boyutu APK: 469 MB

Oyun Konuları
3DCG, Kinetic novel, Male protagonist, Adventure, Big ass, Big tits, Animated, Cheating, Paranormal, Teasing, Masturbation, Vaginal Sex

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra QPrey: Escape from Lake Thing oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

d2-2e-min.jpg d2-3c-min.jpg d2-5h-min.jpg d2-6f-min.jpgd2-9v-min.jpg
 
Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
388
Tepki puanı
600
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Rwocie adlı yapımcımızın ilk oyunu, açıkçası oyunun görsel roman tarzında olduğunu söylemem gerekli. Oyunumuz daha çok hikâye odaklı ve oyundaki metinler inanılmaz derecede uzun. Oyunda herhangi bir seçim sahnesi bulunmuyor, sizlere sunulmuş bir hikâye var ve siz sadece hikâyenin akışını izliyorsunuz. Hikâyemizin güzel olduğu söylemek istiyorum, çok çok iyi bir hikâye sayılmaz ancak sizleri bir şekilde sürüklüyor. Tabii hikâyemiz belli yönlerden eksik kalmış. Oyunda bir tilki virüsü var ve biz de bu süreç içinde abimizin nişanlısı ile ormanlık alanda bir eve gidiyoruz. Amacımız ise olabildiğince virüsten uzak kalmak. Evde geçirdiğimiz günler son derecede normal geçerken birden paranormal olaylar olmaya başlıyor. Ardından ana karakterimiz bir şeyler yaşıyor ve olaylar da bu şekilde devam ediyor.

Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor. Aynı zamanda oyunda görselliğe dair de bir şey bulunmuyor. Yani geçişli resimler ile bazı sahneler var ancak burada herhangi bir şey göremiyorsunuz. Bunu şöyle açıklayayım: Ana karakterimizin penisini bile göremiyoruz. Açıkçası animasyon olmasa bile bu denli metinleri uzun bir oyundan en azından bir ya da iki tane sahne beklerdim. Sahneler tamamıyla yok değil ancak gerçekleşen sahnelerde hiçbir şey gözükmüyor. Dediğim gibi oyun daha çok hikâye odaklı olmuş, bundan dolayı oyundan görsel anlamda bir şey beklemeyin. Yapımcımızın giriş projesi olmuş, belli yerlerde oyunumuzun ana kadın karakterinin animasyonlu sahneleri var ancak bunlar sadece sağa, sola hareket etmek babında bulunuyor. Yapımcımız belli ki animasyon yapabiliyor ancak oyunu bitirdikten sonra hikâyenin devamının geleceğini görüyorsunuz.

Oyunumuz arka planına ara sırada müzik sesleri geliyor ancak müzik sürekli değil. Aynı zamanda belli yerlerde düz efekt sesleri ve gerilimli efekt sesleri de duymanız muhtemel. Oyunumuz yaklaşık 1-1.30 saat arası sürüyor. Evet, belli yönleriyle eksik olan bir oyun oynadım. Oyun tarzı itibariyle herkese hitap etmiyor. Görsel roman tarzında olması ve hareketli animasyon sahnesini geçtim, düz olarak bir sahnesi bile olmaması bazı oyuncuların oyunu oynamamasına sebebiyet verecektir. Ben hikâyeli oyunları da seviyorum, sahne o kadar da önemli değil diyorsanız göz atabilirsiniz. Oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız aldığını söylemem gerekli.

Oyunumuz final vereli çok oldu, umarım konu en kısa sürede güncelleme alır :)
 
Y

Yusuke47

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Ocak 2021
Mesajlar
11
Tepki puanı
1
Puan
0
Kredi
0$
Oyun sana seçim sahnesi veriyor ama burda eksik
 
D

Delta

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
275
Tepki puanı
33
Puan
0
Kredi
0$
Hiç birşey yok. Zaman kaybı.
 
Üst Alt