Project ATMOSPHERE - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Project ATMOSPHERE

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3 P3
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Project ATMOSPHERE.jpg

GENEL BAKIŞ

yunun aksiyonu yakın gelecekte gerçekleşecek. 2025 yılı. Ana karakter Dan - "Organik Robotik ve Yapay Zeka" bölümünden mezun olan genç bir adam. Harika bir meslek gibi görünebilir ama kahramanımız bundan sonra ne yapacağına karar veremiyor. Eminim karar vermesine yardım edebilirsin! Etrafı farklı insanlarla çevrili, aralarında yakın arkadaşlar var ve bazıları düşündüğünden daha yakın. Ani bir olay, kahramanımızın "kış uykusundan" uyanmasına ve amacına ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır gerçek bir adam olmasına neden olacaktır..

Paylaşılan Tarih: 20.04.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3 P3
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce, Rusça
Oyun Boyutu PC: 6.84 GB
Oyun Boyutu MAC: 4.62 GB ( 0.3 P2)

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Masturbation, Milf, Sci-fi, Vaginal Sex, Handjob, Oral Sex, Voyeurism, Female domination, Animated, Big tits, Romance, Stripping, BDSM, Creampie
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra NProject ATMOSPHERE oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA

GÖRSELLER

AdultOyunÇeviri (1).jpg adultoyunçeviri4.jpg AdultOyunÇeviri1.jpg AdultOyunÇeviri.jpg

Son düzenleme:
J

jessicahub

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun çok güzeldi ama 15. günde mi bitiyor kadın yerde yatıyor ve hiç bişeye tıklayıp gidemiyorum oyunun son sahnesi burası mı yoksa ben mi tıklıcak yeri görmüyorum bilen yazabilir mi ? ayrıca paylaşım için teşekkürler <3

M

Muti20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Monicanon odasina nasil giricez beyler bugmu anlamadim girmeye calisiyorum kapi kilitli dlsonra bakarim gibi bise diyo ama girmem lazim gorev o ne yapicam oyunda hosuma gitti 12 gundeki gorev monicanin odasini kontrol et diyo ama ne yaptiysam giremedim

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Monicanon odasina nasil giricez beyler bugmu anlamadim girmeye calisiyorum kapi kilitli dlsonra bakarim gibi bise diyo ama girmem lazim gorev o ne yapicam oyunda hosuma gitti 12 gundeki gorev monicanin odasini kontrol et diyo ama ne yaptiysam giremedim
Oyunda yapımcıdan kaynaklı hatalar var. Eski bir kaydınıza dönüp tekrar deneyin.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Maalesef oyun bugda kalabiliyor eski kayıt dosyanız varsa oraya dönüp deneyiniz.

Üst Alt