Prince of Suburbia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Prince of Suburbia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8 Beta
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
steamda 1.0 güncellemesiyle türkçe ekleneceğini bildiğim için 20 kasım öncesi almıştım ve 18.saatin sonunda part 2 dahil hepsini bitirdim süperdi tek kelimeyle .ama aşırı beklentisi olanlar sevmez ben çok beğendim .hamilelik dlcsi gelecekmiş umarım oda türkçe olarak gelir.

K

Kadir_006

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam devamı ne zaman gelir en son sahildeler

A

alpss11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirmede sıkıntı yaşıyorum android e nasıl indiricem

D

dasdsda34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androind linkleri açılmıyor

Whyyburak0

Whyyburak0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. kısım'a nasıl giriliyor steamdeki 2.kısıma baktım da oyun içerisinde o bölümleri bulamadım

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. kısım'a nasıl giriliyor steamdeki 2.kısıma baktım da oyun içerisinde o bölümleri bulamadım
2.kısım çevrilmedi sanırım ama tamda emin değilim steamda türkçe desteklenmiyor diyor ama tl desteği var. fiyatı tl iken daha uygundu keşke alsaydınız.

Üst Alt