Powers That Be - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Powers That Be

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.5.0
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Powers That Be.jpg

GENEL BAKIŞ

Genç bir kız duygularınız üzerinde nihai güce sahip olduğunda… direnmek ister misiniz? Başarılı bir orta yaşlı adam, bilinmeyen nedenlerle duyguları etkileyebilecek empatik güçler geliştiren utangaç vaftiz kızına bakmak için işe ara verir. Birlikte daha fazla zaman geçirip geçmişlerinden karanlık bir olayı keşfettikçe hikaye, çaresiz evli bir patron, düzgün vücutlu eski bir eş, sportif bir üvey kız ve gizemli bir değişim öğrencisini içeren bir drama, eski sırlar ve şehvetli ifşaların bir karışımına dönüşür.

Paylaşılan Tarih: 01.07.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.0
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 814.4 MB
Oyun Boyutu MAC: 779.8 MB
Oyun Boyutu APK: 657.7 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Mobile Game, Corruption, Creampie, Dilf, Groping, Oral Sex, Vaginal Sex, Voyeurism, Humor, Parody, PoV, Romance, Superpowers
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Powers That Be oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - GOFILE

MAC

MEGA - GOFILE

ANDROİD

MEGA - MEDIAFIRE

GÖRSELLER

847635_Chp01Cafe18.jpg 847642_chp02bryanapt21.jpg 847643_chp04shop08.jpg 847649_chp03apt08.jpg

Son düzenleme:
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
karanlık geçmişi olan bir karakter merak uyandırıcı ...

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
SABIRSIZLIKLA TÜRKÇE BEKLİYORUM.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Henüz geliştirme aşamasında olan bir oyun, ilk güncellemeden bu yana oynuyordum.Hikaye olarak iyi duruyor, ancak çok ağır güncelleniyor ve son güncelleme tam bir facia diyebilirim.Oyunda olan animasyonu neden kaldırır bir yapımcı onu anlamıyorum.Bir kaç render katılıyor, animasyonlar kaldırılıyor tuhaf doğrusu.Belki sonradan eklenir bilemiyorum.Bakalım yeni güncellemeler ile oyunun ilerleyeceği yoluda görmüş olacağız.:unsure:(y)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Henüz geliştirme aşamasında olan bir oyun, ilk güncellemeden bu yana oynuyordum.Hikaye olarak iyi duruyor, ancak çok ağır güncelleniyor ve son güncelleme tam bir facia diyebilirim.Oyunda olan animasyonu neden kaldırır bir yapımcı onu anlamıyorum.Bir kaç render katılıyor, animasyonlar kaldırılıyor tuhaf doğrusu.Belki sonradan eklenir bilemiyorum.Bakalım yeni güncellemeler ile oyunun ilerleyeceği yoluda görmüş olacağız.:unsure:(y)
Oyun yeni bölümleri ile devam ediyor.Son sürümünü de oynadım.Önceki mesajımda animasyon kaldırılmıştı ve tahminim doğru çıktı yeniden eklenmiş.Ancak yeterli değil daha çok animasyon ve daha çok içerik ile daha etkili olacaktır.Oyunda ''Tilly'' ve ''Valerie'' arasında olan komik olaylar çok iyiydi.Kızıl saçlı ''Valerie'' daha çok beğendim.Hem dalgacı hem de çok hırslı bu kızın kendine has özelliği var.Umarım daha fazla ''Valerie'' görebilirim.Sanırım oyunu oynamamı sağlayan tek bu karakterdir.İleride yeni gelişmeler ve karakterler görebiliriz.Devamını beklediğim oyunlardan oldu.:)(y)(y)

Üst Alt