Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Pirates: Golden Tits

ProTest

Editör
Pirates Golden Tits.jpg

GENEL BAKIŞ
"Korsanlar: Altın Göğüsler" açık bir korsan simülatörüdür. İlk gemisini yeni almış ve aynı zamanda birçok maceraları, hazineleri ve onu bekleyen ıslak kızları olan genç bir korsan kaptanı kontrol edeceksiniz! Tabii ki, oyunda yapabileceğiniz her şeyin başarılması gerekiyor, o parlatıcıları almayı öğrenmelisiniz! Soygun, ticaret, balık tutma ve hatta kumar gibi bunu yapmanın pek çok yolu var.

Paylaşılan Tarih: 24.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.8
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce. Rusça
PC Dosya Boyutu: 776.7 MB

Oyun Konuları
2dcg, Male Protgonist, Pirates, Big Tits, Big Ass, Group Sex, Anal Sex, Vaginal Sex, Oral Sex, Interracial
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Pirates: Golden Tits oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

GÖRSELLER

207007_VZSBo5NnphU.jpg 207006_screenshot0008.jpg 80939_Port1day1.jpg

Arioch

Kayıtlı Üye
Hmm.. Güzel bişeye benziyor

Baba22

Kayıtlı Üye
Ben birşey merak ediyorum adminlerin bilgisi varsa yazarsa çok sevinirim mesela bu siteden adult oyun indiriyoruz oyunu açınca kullanıcı adı şifre isteyecekmi? Öyle birşey vardı yanlış bilmiyosam sanki ?

Silence

Moderatör
Ben birşey merak ediyorum adminlerin bilgisi varsa yazarsa çok sevinirim mesela bu siteden adult oyun indiriyoruz oyunu açınca kullanıcı adı şifre isteyecekmi? Öyle birşey vardı yanlış bilmiyosam sanki ?
Türkçe oyunlarda kullanıcı adı ve şifre ister, onun dışındaki oyunlarda istemez.