Picture Perfect - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Picture Perfect

  • Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,213
Çözümler
2
Tepki puanı
2,902
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri605.jpg
GENEL BAKIŞ

Bir fotoğrafçı üç genç kadınla birlikte yaşar; 18 yaşında, onsuz evden çıkamayacak kadar utangaç ve içine kapanık bir kız, 20 yaşındaki Broadway'de oynamayı hayal eden Sasha ve 22 yaşındaki Paris. Kızların ailesi birkaç yıl önce onları terk ettiğinden beri, orta yaşlı oyuncu en azından her şeyi yönetmekte zorlanıyor. Evi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır, ancak bunu üç kızdan sır olarak saklamaktadır.

Paylaşılan Tarih: 02.10.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.14 GB
Oyun Boyutu MAC: 2.12 GB
Oyun Boyutu APK: 577.1 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Romance, Creampie, Groping, Harem, Lesbian, Masturbation, Mobile game, Oral sex, PoV, Romance, Spanking, Vaginal sex, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Picture Perfect oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA - MIXDROP
- UPLOADHAVEN

ANDROİD

MEGA - MIXDROP
- UPLOADHAVEN

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri607-min.png AdultOyunCeviri608-min.png AdultOyunCeviri609-min.png AdultOyunCeviri606-min.png

 
Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
383
Tepki puanı
587
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Evet,oynarken güzel vakit geçirdiğim oyunlardan bir tanesi oldu.Oyunumuzun hikayesi basit bir ev hikayesi ancak işlenişi benzer oyunlara nazaran biraz daha iyiydi.Şeçtiğiniz şeçenekler ile belli sahneleri kaçırmanız ya da açmanız mümkün.Oyundaki şeçenekler her ne kadar sizlere ecel terleri döktürmese de,belli sahneleri kaçırmanız ya da açmanız mümkün.Bundan dolayı şeçenekleri şeçerken dikkat etmekte fayda var.Genel anlamda bakacak olursak;oyunun hikayesi ve seçim kısmı pek de kötü değildi,hatta güzel demek mümkün.

Oyundaki karakterler aşırı derece hoşuma gitti,yapımcı oyunun karakterlerini resmen özene bezene oluşturmuş.Normalde oyundaki karakterlere çok da fazla ilgi göstermem ancak bu oyundaki bazı karakterler beni benden aldı desem tam yeri olur.Oluşturulan karakterlerin fazla abartılmadan,doğal bir şekilde yapılması da ayrıca hoşuma gitti.Bu kadar güzel karakterlerin olduğu bir oyunda hareketli animasyonların olmaması beni o kadar üzdü ki,resmen sinir krizine girdim.Ne yazık ki oyundaki görsellik tamamiyle geçişli resimler ile sağlanmıştı.Oyunda belki de en çok şikayet edebileceğim şey bu,çünkü karakterler aşırı derece hoşuma gitti.İnsan ister istemez birkaç tane hareketli animasyon da istiyor.Bunların haricinde oyunun sahnelerini ve görsellerini çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Şeçenekleri doğru şeçmeniz durumunda hiçbir sondan mahrum kalmıyorsunuz.Yapımcı bütün sonları görmenize izin veriyor.Oyunun hoşuma giden kısımlarından birisi de bu oldu.İstediğiniz her şeyi neredeyse almanız mümkün.Hikaye anlamında beklentinizi çok yüksek tutmayın;oyunun hikayesi güzel işlenmiş ancak klasik ev hikayelerini sevmeyenler için beklentiyi arşa çıkarmamakta fayda görüyorum.

Aynı zamanda oyunun basit bir ''İngilizce' si var.Translate yardımı ile oynayabilirsiniz.

Her şeyi fazlasıyla aldığım ve keyifli bir vakit geçirdiğim oyunlardan bir tanesi oldu.Oyun gayet sade ve oynama süresi bakımından pek de uzun değildi,sindire sindire oynarsanız 6-7 saat içerisinde bitirirsiniz.Her ne kadar oyunda hareketli animasyon olmasa da,oyunun görsellerinin sizleri doyurabileceğini düşünüyorum.Kesinlikle şans verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi,bence kesinlikle vakit ayırıp bir bakın :)
 
Üst Alt