Paradise Lust - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Android Paradise Lust

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.1.3e
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri85.jpg
GENEL BAKIŞ

Paradise Lust, görsel bir roman ve erotik flört simülasyonudur.Oyun, Moby Dick'in enkazının hikayesini anlatıyor; Güney Pasifik'te lüks bir tanıtım gezisi için Miss World Media yarışması tarafından kiralanan bir yattı. Güzel güzellik yarışması yarışmacıları ve arkadaşlarıyla birlikte pastoral Tuvatuva Adası kıyısında karaya vuran geminin barmenini oynuyorsunuz. Orada, geminin kaptanı olan kardeşiniz de dahil olmak üzere diğer kurtulanları ararken adada nasıl hayatta kalacağınızı ve gelişeceğinizi öğreneceksiniz.

Paylaşılan Tarih: 13.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1.3e
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.1 GB
Oyun Boyutu MAC: 2.1 GB
Oyun Boyutu APK:1.50 GB
Tahmini oyun süresi: Ortalama 30-35 saat
Oyun Konuları
2dcg, Animated, Male protagonist, Big tits, Exhbitionism, Harem, Lesbian, Milf, Adventure, Dating sim, Humor, Point and click, Puzzle, romance, Rpg, Sandbox

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Paradise Lust oyununu çalıştırın.

CTRL+J

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS 32 BIT

MIXDROP - PIXELDRAIN

WINDOWS 64 BIT

MIXDROP - PIXELDRAIN

MAC

MIXDROP - PIXELDRAIN

ANDROİD

MIXDROP - PIXELDRAIN

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri87.png AdultOyunCeviri86.png AdultOyunCeviri88.jpg

Son düzenleme:
OdiyarO

OdiyarO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun şuan Android'de açılıyor mu ?

Skill

Skill

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açınca gemi ekranı geliyor ve 20 saniye sonra otomatik kapanıyor nasıl düzeltirim

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Of beyler oyun yakıyor oyun mükemmel be beğendim Türkçesi gelir umarım bayıldım oyuna 😏😏

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun motoru Unity olduğu için zor ama çok fazla istek alırsa değerlendirmeye alınabilir.
Anladım o kadar istek gelmesi uzun sürer öyle değil mi ? Ama beklemek de bu işin büyüsü gibi sadece oyunu beğendim keşke gelse

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Anladım o kadar istek gelmesi uzun sürer öyle değil mi ? Ama beklemek de bu işin büyüsü gibi sadece oyunu beğendim keşke gelse
Önce ki mesajımda belirttiğim gibi Unity oyun motoru olduğu için istek gelse bile çevirisi zor çünkü kullanıcılarımızın çoğunluğu telefon üzerinden oyunları oynuyor.

Üst Alt