Pantyhoes - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Pantyhoes

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Pantyhoes.jpg

GENEL BAKIŞ

Genç bir mezun olan Robert, küçük ama başarılı bir yayıncılık şirketi olan Shill Publishing'in sahibi olan babası John Shilling ile tekrar bir araya gelir. Robert'ın kolay bir stajyerlik umutları, babası son altı aydır para kaybetmekte olan şirketten sorumlu olarak onu terk ettiğinde yok olur. Ofisteki tek erkek olan Robert, babasının şirketini geri dönmeden ya da mirasını kaybetme riskini almadan önce nasıl geri vereceğini bulması gerekiyor. İyi oyunlar ?.

Paylaşılan Tarih: 25.05.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 779.4 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Stockings, Voyeurism, Harem
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Pantyhoes oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MIXDROP

GÖRSELLER

Adultoyunçeviri.jpg Adultoyunçeviri1.jpg Adultoyunçeviri2.jpg

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
İdare eder oyunlardan birisi olmuş. Oyunumuzun hikayesi normal düzeyde olup görselleri güzeldi. Hareketli animasyonları ise kesinlikle başarılı bulmadım. Genel anlamda oynadığım çoğu oyundaki başarısız animasyonlar benzer oluyor. Hareketli animasyonlar yapılmaya çalışılmış ancak yapılmasa ve görselliğe daha çok ağırlık verilse daha iyi olabilirmiş.

Oyunumuzun ana hikayesinde ise babamızdan bir şirket devralıyoruz, - 3 aylığına - ardından bu şirketi idare etmeye çalışıyoruz ve tahmin ettiğiniz gibi burada güzel kadınlar bulunmakta. Hikaye ile ilgili sadece bunu anlatmak yeterli olacaktır. Beklentinizi çok yüksek tutmadığınız sürece keyif alabilirsiniz. Ben hikaye anlamında oyunu pek başarılı bulmadım, daha doğrusu oyunun hikayesi için idare eder demek daha doğru olur. Eldeki hikaye daha güzel işlenebilirdi diye düşünüyorum.

Görsellik anlamında oyunun karakterlerini başarılı buldum. Oyunumuzun belli bir puan sistemi var. Şeçtikleriniz ile ya kızları etkiliyorsunuz -yani karizma kazanıyorsunuz- ya da diğer şeçenekleri şeçerek otorite kazanıyorsunuz. Seçimler için kolaylık isteyenler oyunu modlayabilir. İnternette (global sayfalarda) bunun için birçok sayfada mod bulunmakta. Böylelikle şeçenekleri doğru şeçip hiç uğraşmadan oyunun bütün sonlarını görebilirsiniz. Tabii bütün sonları görmekten kastım ''tek tek görmek'' değil. Oyunu gene oynayıp şıklar arasında kalacaksınız ama mod size şeçtiğiniz şeçeneğin nereye doğru evrildiğini gösterecek. Tabii bu dediklerim oyun zevkinizi biraz köreltebilir. Daha özgür olmak istiyorsanız mod ile hiç uğraşmayın :)

Şeçimleriniz ile oyunun sonuna etki etmeniz mümkün ancak bazı şeyleri kesinlikle değiştiremiyorsunuz ve etki eden kısımlar çok ufak sahneler ile gösteriliyor. Bazı sonlar için çok ufak sahneler konulmuş ve bunlar sizi tatmin etmeyebilir. Şeçtiğiniz şeçeneklerin en büyük katkısı; oyunun sonuna ek olarak, şeçtiğiniz kişi ile de ayrı bir sahne görmek oluyor. Oyunun sonu keşke daha ayrıntılı düşünülmüş olsaydı. Gittiğimiz yolun en büyük etkisi - en azından benim için - şeçtiğimiz karakterler ile sona ayrı bir sahne eklenmiş olmasıydı.

Oyunun birçok karakter ile farklı sonu var. Kötü sonları da görebilmek mümkün ancak işleniş kısmını pek başarılı bulamadım. Kısaca şeçtiğiniz şeçenekler önem taşıyor, birçok kayıt dosyasından ilerlemeniz daha iyi olacaktır.

Oynanabilecek çerez bir oyun olduğunu düşünüyorum, - şahsi düşüncem - oyunun oynama süresi de pek uzun değil. İngilizce oynanabilir ancak Türkçe bir çeviri beklemek daha iyi olacaktır. Çevirmeye uğraşarak oynanacak bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Şans verilip oynanabilir. Oyun yaklaşık 1 ila 2.5 saat arası sürüyor. Oyunun bütün sonları ile uğraşırsanız biraz daha uzun sürebilir.

Arkanıza yaslanın ve çerezlik oyununuzun tadını çıkarın :)

Üst Alt