Oyunu açıyorum giriş yapıyorum hop yükleme ekranın da kalıyor lütfen yardım edebilicek var mı - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyunu açıyorum giriş yapıyorum hop yükleme ekranın da kalıyor lütfen yardım edebilicek var mı

• Konuyu başlatan Hadesdante
  • Başlangıç tarihi
H

Hadesdante

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açıyorum giriş yapıyorum hop yükleme ekranın da kalıyor lütfen yardım edebilicek var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221016-033138_AoA.jpg
    Screenshot_20221016-033138_AoA.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 19
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yardım edeceğimiz bir şey yok. Oyun dosyalarını işlerken bu ekranda bekletir. Tek bir oyuna özel bir şey değil bu. Oyunun boyutu ne kadar yüksekse veya telefon modelin ne kadar düşükse o kadar beklersin bu ekranda.

Üst Alt