Oyun önerilerinizi istiyorum. - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun önerilerinizi istiyorum.

• Konuyu başlatan BlomeTR
  • Başlangıç tarihi
B

BlomeTR

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Şimdilik ilk olarak Treasure of Nadia ve Being a DIK oynadım ve bundan sonra sanırım Summertime Saga oynayacağım ama bu oyundan sonra oynamam gereken oyunları tam olarak bilmiyorum. Genellikle forumdaki oyunların görüntülenme sayılarına göre karar veriyorum fakat bazı oyunlar çok uzun süreli geliştirildiği için daha çok tıklanması normal görünüyor. Bu yüzden sizden yani birçok oyun oynamış kişilerden tavsiye almak istiyorum bana en sevdiğiniz 5 oyunu (Benim yazdıklarım dışında) yazmanızı rica edebilir miyim? Hem de yeni giren kişiler fikirlenmiş de olur. Yazdığınız oyunun Türkçe çevirisi varsa daha iyi olur. Yazanlara şimdiden teşekkür ederim.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone
Depraved Awakening
City of Broken Dreamers
What a Legend

Hepsinin türkçesi bulunuyor ve güzel olan oyunlar sex sahnesi için oynuyorsan Summer's Gone oyununu pas geçebilirsin.

B

BlomeTR

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Sanırım Summer's Gone bayağı iyi gibi. 4. oynayacağım oyunu buldum. Yazanlara teşekkür ediyorum. Devamını bekliyorum.

Üst Alt