Öneri - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Öneri

• Konuyu başlatan mysterio
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mysterio

mysterio

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konuyu açacak yer bulamadım diye buraya yazıyorum. Bunu yönetim olarak lütfen bir öneri olarak algılayın.
Temmuz içerik haftası diyip 60 adet oyun diyorsunuz. Geçen seferde öyle olmuştu o yüzden bu öneriyi yapmayı kendime borç bilirim
Oyunların %90'ı zaten sitede daha önceden olan oyunlar 1 bölüm 2 bölüm güncellenip tekrar atılıyor yeni oyun sayısı yok denecek kadar az. Zaten betaya çıkan oyunların %90'ı da güncelleme yeni oyun yok diyecek kadar az geliyor. Oysa çok iyi oyunlar çıkıyor ve bunlar takip edilerek çevirilmeli. Şahsen betadan oyun almak isteyen birisiyim beğendiğim oyunları alıyorum ama yeni oyun görmemek beni bundan alı koyuyor.
Ayrıca aylı bazda çıkan içerik paketlerindeki konuları görememek büyük bir sorun. İnsanlar neyi alacağını görmek istemez mi? Paketi almadan görememe şartı çok saçma geldi. Umarım bunları dikkate alırsınız. iyi forumlar

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bir yeni oyunun çevirisi 1-3 ay arası sürüyor, 5 tane yeni Türkçe oyun çıkarttık. 60 adet Türkçe oyun demedik hiç bir yerde, 60 adet Türkçe içerik dedik. Çevirmenler tarafından çevirilen Türkçe oyunlar dediğim gibi 5 tane yeni Türkçe oyun var buna yeni oyun paylaşmıyor diyemezsiniz. Türkçe yapay zekadan bahsediyorsanız, bu içerik ayı etkinliğinin konsepti bu zaten. Güncelleme gelen Türkçe yapay zekaları güncelleriz ilk sonrasında yeni Türkçe yapay zekalar paylaşırız ki orada da daha 7. gün olmasına rağmen 5 tane yeni Türkçe yapay zeka paylaştık. Paketi almadan oyunları görememe konusunda ise, oyunların isimlerini görebiliyorsunuz. Çoğunun ingilizce konusu forumda var aratarak İngilizce konulardan inceyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt