One Night Stand Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka One Night Stand Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
onenightr-min.jpg

GENEL BAKIŞ

İlk oyundaki olayların üzerinden iki yıl geçtikten sonra, artık daha da olgunlaşan ana karakterimiz, Komşusunun üniversiteden yaz tatilini onlarla birlikte geçirme davetini kabul ettiğinde, görüşmediği oda arkadaşı Mia ile yeniden bir araya gelir.
Paylaşılan Tarih: 24.11.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 458 MB
Oyun Boyutu APK: 439 MB

Oyun Konuları
3DCG, ROMANCE, MULTIPLE PROTAGONIST, MALE PROTAGONIST, FEMALE PROTAGONIST, KINETIC NOVEL, Vaginal Sex, Oral Sex, BDSM, Male Domination, Creampie

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra One Night Stand oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

1727488_ONS_Screenshot_4-min.jpg 1727487_ONS_Screenshot_3-min.jpg 1727486_ONS_Screenshot_2-min.jpg 1c08-min.jpg1c28-min.jpg 1c01e-min.jpg

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oynadığım en güzel kısa oyunlardan bir tanesi olabilir. Oyunun gerek ambiyansı gerekse müzikleri sizleri çok etkiliyor. Aslında basit bir hikayenin ne kadar güzel bir şekilde işlendiğini bu oyunda görebiliyorsunuz. Çerez bir oyun olmasına karşın yaptığınız seçimler oyuna etki ediyor ve belli sahneleri değiştiriyor. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon olmamasına rağmen sahneleri çok etkileyici olmuş. Oyunun kendine ait tarzını, ambiyansını ve görselliğini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Oyun iki kişinin yaşadığı kısa bir hikayeyi anlatıyor.

Oyun yaklaşık 30 dakika sürmesine rağmen sizleri gerçekten çok etkiliyor. Arada sırada vaktim oldukça çerez oyunlar oynarım ancak bu hiç bitmesini istemediğim bir oyun oldu. Hani bazı filmler, diziler sizi alıp götürür ya, izledikçe izleyesiniz gelir ve hiç bitmesin istersiniz; işte bu oyun da bende böyle bir his yaratmayı başarabildi. Oynadıkça oynadım ve oynadığım bu kısa sürede oyunun hiç ama hiç bitmesini istemedim. Oyunu sanki 30 dakika değil de saatlerce oynamış gibi hissettim. Çok nadir yapımlarda zaman algınızı yitirir ve oyunun güzelliğine dalarsınız. İşte oyunumuz da bu kadar başarılı olmuş.

Kesinlikle ama kesinlikle şans verilmesi gereken bir oyun. 30 dakikanızı çok verimli bir şekilde geçireceğinizden hiç şüphem yok. Oyunumuzun yapımını 2 kişi üstlenmiş ve ''Studio ONS'' ismiyle oyun yapmaya devam ediyorlar. Umarım ileride çok çok daha güzel oyunlarını görebiliriz. 30 dakika için olağanüstü derecede etkileyici bir oyun olmuş. Umarım yapımcılar destek alabilir. Saçma sapan oyunlar yapan birçok kişi destek alırken, böyle güzel projeler yapan bir ekibin destek alamaması beni çok üzer...

Oyunumuza yapay zeka çevirisinin eklenmesi iyi olmuş :)

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkes in erisimini acilacak peki bu oyun

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
abi ilk oyunun adı ne linkini atabilir misiniz

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gerçekten güzel bir oyun ama keşke kısa olmasaydı .kız baya güzel erkek baya yakışıklı . bence devam güzel bir oyunlardan biri olurdu ama kısa oyun da olsa sevdim
tek şey kızın hemen gitmesi oldu baya şaşırdım .

Üst Alt