Once in a Lifetime Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Once in a Lifetime Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
L

lordcuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu gercekten sevdim ama biri yardım ederse çok mutlu olurum bir anda oyunun sonuda geldim ??? bir adam beni vurdu ve o mistik sözleri söyledi bu sonlardan birimi ve kötü son mu

L

lordcuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu gercekten sevdim ama biri yardım ederse çok mutlu olurum bir anda oyunun sonuda geldim ??? bir adam beni vurdu ve o mistik sözleri söyledi bu sonlardan birimi ve kötü son mu
spoyilr!!! beyler çözdüm bilginz olsun sizdede olursa ben son oynan oyun kazandımda devam eti oyun sizdede olursa oyunu kazanmaya çalışın

F

fhdj

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tomla oynanan sayı tahmin etmeyi nasıl kazanıcaz

L

Lucitor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugünkü konumuz ONCE İN A LİFETİME
Honey select oyunlara herkes önyargı ile yaklaşsa da bu gördüğünüz oyun kelimenin tam anlamıyla honey select ile yapılmış en iyi 5 oyundan biridir. Konusu biraz klasik gibi gözükse de öyle olduğunu düşünmeyin birbirinden farklı gizemler maceralar ve dolu dolu komediye sahip bir oyundur aslında, evet şimdi size böyle açıklayınca basit gelebilir lakin oyunu açıp sadece 2 saat oynarsanız anlatmak istediğim şeyleri çok iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Belki bu oyunu ilk kez duyanlarınız görenleriniz olabilir ama peki ya size bu oyunun Eternum ile aynı evrende geçtiğini söyleseydim ne düşünürdünüz kısacası bu oyun Caribdis'in eternumdan önceki ilk oyunu ve honey select olarak en çok ses getiren yetişkin oyunudur. Bazılarınız oyunları cinsellikten ibaret görebilir ama bu oyunu oynayıp hakkını veren bir kişinin en unutamayacağı kısım komedisidir öyle bir komedi ve mizah'a sahiptir ki başka oyunda böylesini bulmanız mümkün bile değil imkansıza yakındır kısacası bu oyun çok net oynanması gereken oyunların en başında gelir
oyunu iki saat oynarsanız diye boş sıkıyosun zaten oyunun oynanış süresi 6 9 saat yazıyo istersen oyunu bitirelim

Üst Alt