New Earth - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android New Earth

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 Final
0

07ronaldo42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm2 windows için mixdop linki bozuk

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
MiZtyl adlı yapımcımızın ilk oyunu. Açıkçası oyunun başlarını çok ilgi çekici bulmuştum, özellikle uzay temalı oyunları sevdiğim için oyunun ilk başlarını çok dikkatli oynamaya özen gösterdim. Tabii yaklaşık 15 dakika kadar sonra oyunumuzun hikâyesi aşırı derecede kötüye gitmeye başladı. Bir olay sonrası dünya dışındaki başka bir gezegende, bir nevi mahsur kalıyoruz. Buradaki amacımız gezegeni keşfetmek ve insan ırkının hayatta kalması için çoğalmak. Bizleri yöneten bir yapay zeka var, tabii daha sonraları bunun çok da masum bir yapay zeka olmadığını çözmeye başlıyoruz.

Aslında oyun hikâye anlamında başlarda gerçekten fena değildi. Daha sonrası oyun tam anlamıyla bir ''hadi seks, bir daha seks, olmaz olmaz bir daha seks''e döndü. Artık sahne görmekten hikâyeyi göremez duruma geldim. Ayrıca hikâye başlarda yavaş bir şekilde anlatırken birden bire ralli moduna geçti ve ''he he hikâye, al kanka'' moduyla oyun devam etti. Oyun başlarda hikâye anlamında merak uyandırsa da - ki bu 15 dakika sürüyor- daha sonraları hikâye feci bir şekilde batırılıyor.

Yaptığınız seçimlerin oyuna etkisi oluyor. İsterseniz harem, solo, cuckold şeklinde rotalardan ilerleyebiliyorsunuz. Yaptığınız seçimlere göre sahneler değişiyor. Tabii bu seçimler oyunun sonunu inanılmaz derecede etkilemiyor, çünkü oyunda öne çıkan kısım nasıl bir ilişki içinde olduğunuz. Örneğin; harem yolundan gittiniz, oyunun harem sonunu görüyorsunuz ve aynı zamanda bir ek sahne daha görüyorsunuz, aynısı diğer sonlar için de geçerli.

Oyundaki karakterlerin çoğu hazır asset'lerden alınma. Ayrıca oyundaki karakterleri ve hareketli animasyonları beğenemedim. İçlerinden güzel olan sadece birkaç tane hareketli animasyon sahnesi var. Aynı zamanda karakterlerden de sadece 1 ya da 2 tanesini beğenebildim. Oyun görsellik ve animasyon anlamında günümüzün gerisinde kalmış. Bundan dolayı görsellik ve animasyon anlamında oyundan çok da bir şey beklemeyin. Ayrıca oyunun arka planında sürekli bir müzik yok ancak belli yerlerde ya da sahnelerde arka planda müzikler çalıyor. Aynı zamanda oyunumuz 2-3 saat kadar sürüyor.

Yapımcımızın anladığım kadarıyla çok bir bütçesi yok. Elindekiler ile bir şeyler denemeye çalışmış. Aslında oyuna çok da iyi bir başlangıç yapmış ancak daha sonrasını tabii caizse sıçıp batırmış. Ortalama bir oyun demek isterdim ancak oyunumuz pek de iyi değildi. Tabii bunlar benim kişisel fikirlerim. Gene de oyunumuzu deneyebilirsiniz ancak çoğu konuda bir beklenti içinde olmayın :)

Son düzenleme:
Üst Alt