My Little Angel - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android My Little Angel

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0f
P

Poyraz416

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe ne zaman gelir

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Poyraz416 Fazla talep gelirse değerlendirmeye alınacaktır.

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun denenir bence güzel oyuna benziyor deneyelim şimdiden sabırsızlanıyorum harikasınız 🤩🤩

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben android için olanı indirdim ama zip dosya çıkdı apk sı nerede bunun?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Feodosiy adlı yapımcımızın üçüncü oyunu. 2017'de oyunun yapımına başlayan yapımcımız oyunu 2022 yılında bitirmiş. Bundan dolayı oyunun günümüze göre biraz eski kaldığını söylemem gerekli. Açıkçası ben oyundan çok etkilendim, keşke oyuna daha önceden bir şans verseydim.

Oyunumuzun hikâyesinde biz kötü bir adamız, yaşadığımız olay sonucu ölüyoruz ve şeytanla bir anlaşma yapıyoruz. Bu anlaşmaya göre meleklerin içine bir demon olarak sızacağız ve meleklerin sorumluluğunda olan bazı insanları yozlaştıracağız. Tabii bu yozlaştırma olayı ana hikâye için bir karakter ile sınırlı, ana amacımız oyundaki Anabel ismindeki bir kızı olabildiğince yozlaştırmak. Bunu yaparken de bize verilen güçleri iyi kullanmamız ve meleklere yakalanmamamız gerekiyor.

Oyun görev sistemi ile işliyor ve oyunumuz eski bir yapım olduğu için bu görevler biraz zorlu. Sizlere yardımcı olacak bir not defteri ve sağ üst köşede bir ünlem işareti bulunuyor. Burada verilen görevleri yapıyorsunuz; Anabel'i yozlaştırıyoruz ve olabildiğince okuduğu üniversitedeki derslerinde başarısız olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bize verilen güçlerle diğer karakterlerin üzerinde de etkimiz oluyor. Onların akıllarını karıştırabiliyoruz ya da onların bir şeyler yapmasını da sağlayabiliyoruz. Tabii bunların hepsini doğru bir zamanda yapmanız lazım; güçlerinizi fazla kullanırsanız bir süre sonra melek kamuflajınız üstünüzden kalkıyor ve demon'a dönüşüyorsunuz, bu da meleklerin sizi yakalamasını sağlıyor.

Oyunda yapacağınız önemli seçimler ve gideceğiniz yollar var. Bunlardan birincisi Anabel'i ağır bir şekilde yozlaştırmak, ikincisi Anabel'i yozlaştırıp bundan vazgeçmek ya da Anabel'i çok az yozlaştırıp onu daha doğru bir yola yönlendirmek gibi seçimleriniz var. Gideceğiniz yol tamamen sizlere kalmış. Oyunu bir rehber ile oynamanız daha iyi olacaktır :)

Oyundaki karakterlerin her birini ben gerçekten çok beğendim. Özellikle oyunun ambiyansı ve çizimleri çok hoşuma gitti. Tabii hareketli animasyonlar bayağı geri kalmış, bu da oyunumuzun eski bir yapım olası ile alakalı. Bence animasyonlar ve görsel sahneler gene de hiç fena değildi. Bazı oyuncular bu sahneleri beğenmeyebilir, ayrıca bu sahneleri elde etmek için uğraşmanız gerekiyor, bu da bazı kişileri bayabilir. Oyunda gördüğüm sonlar da gayet güzeldi, özellikle içlerinden bir tanesi beni bir hayli şaşırttı. Oyunun başını dikkatli bir şekilde oynarsanız göreceğiniz bir sonu az çok tahmin edebilirsiniz. Ayrıca oyunumuzun arka planında müzik ve belli sahnelerinde de efekt sesleri bulunuyor.

Oyunumuz yaklaşık 4-5 saat kadar sürüyor. Herkese hitap etmeyen bir oyun ancak görev sistemli oyunları seviyorsanız deneyebilirsiniz. Günümüzdeki animasyon sahnelerini bu oyundan beklemeniz yanlış olacaktır. Sizleri tatmin edecek sahneler var ancak sahneler için çok da büyük bir beklentiye girmeyin. Ben oyunumuzu oynarken keyif aldım, yapımcımız şu anda ''Hogwarts: Magic Lessons ve The Lewd Knight'' adlı iki oyunu geliştiriyor. Yapımcımız aynı anda birçok oyun yaptığı için bazı yapımları çok iyi olurken bazı yapımları pek de iyi olmuyor. Umarım aynı anda çok fazla oyun yapmayı bırakır.

Memoligu

Memoligu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Millet beğenmedim falan demiş konusu çok ilginç ama çizimi kötü yalan yok oynanır mı kendine has bir oyun ilginç deneyim tavsiye ederim

M

muratata123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok güzel bir oyuna benziyor ama en azından yapay zeka ile türkçe çevirime girerse çok güzel olur kesinlikle bitirirdim hatta sadece özel üyelere açılsa bile paralı üyelikle oynamak isterdim sesimi duyan varsa bi gözden geçire bilirmi en azından yapay zeka ile çevrilse

L

lucifer 5759

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yav arkadaşlar anabel hırsızlık yapmalı diyor nasıl yaptırırım?

Üst Alt