My First Love - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android My First Love

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,195
Çözümler
2
Tepki puanı
2,882
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
adultoyunceviribanner16.jpg

GENEL BAKIŞ

My First Love, ana karakterimizin ilk aşkıyla nasıl tanıştığını ve yıllar içinde nasıl ilerleyeceklerinin hikayesini anlatıyor. Aynı zamanda ana karakterimizin mankenlik ajansına nasıl sahip olduğunun da hikayesini anlatıyor. Bu yeni oyun, manken olmak için gerekenleri yapacak çok sayıda güzel genç kızı içerecek. Senin işin kızları yoldan çıkartmak ve soyunmaları için onlara maksimum baskı yapıp onlarla yatmaya çalışmaktır. Ancak dikkatli olman gerekiyor. İyi bir itibara sahip olduğundan emin olmalısın aksi takdirde mankenlik ajansında kimse çalışmaz. Talepkar müşterilerin olacak, bu yüzden onların gereksinimlerini karşılaman gerekiyor.

Paylaşılan Tarih: 16.12.2021
Güncellenen Tarih: 23.11.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.72 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.72 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Romance, Teasing
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra My First Love oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

ANDROİD

MEGA - MIXDROP


GÖRSELLER


adultoyunceviri2-min.png adultoyunceviri4-min.png adultoyunceviri3-min.png adultoyunceviri1-min.png
 
Son düzenleme:
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
209
Tepki puanı
40
Puan
0
Kredi
0$
Merhabalar;

Unutmadan görüş ve değerlendirmelerimi yazayım. Arkadaşlar oyun 12 ana blm den oluşuyor.( burayı ayrıntılı anlatacam) Ekrandaki ana karekter dedigimiz kız ile 14 yaşında bir kaza esri tanışıyor ve kurtarıyoruz. Annesi kanser ona bakıyoruz..... Çoçuk P.... mu oynucaz dediğinizi duyuyor gibiyim... Oyunun 1 blm oyunu anlamak tanıtmak ve oynanışı ile ilgili. Bu arada saygı ve terbiye veriyor yetiştiriyorsunuz. Kızımız 1 blm sonunda ayrılıyor. ve 4 sene sonra yani 18 yaşında geri geliyor.

2 blm başında kızımız aburcubur yemekten semirmiş. Millet dalga geçiyor, Koşuyor spor yaptırıyor eritiyorsunuz. 3.blmde Mankenlik olayları, kötü yola düşer iken kurtarma falan filan.

Oyun böyle ilerliyor her konunun kendi içinde gelişen olaylar kişiler var. Ve en önemlisi oynanışları farklı. 1. blmde seviyeleri 5 yapmaya çalışıyorsunuz, 2lmde blm içindeki konuları bitirmek. Oyun ekranında bookmarks var ama size sadece o blmdeki olay sayısını gösteriyor belli bir görev veya yönlerdime yok, Oyun günlük, haftalık ilerleyiş şeklinde devam ediyor. Buda bazen sıkıcı olabiliyor ve tekrara dönüşüyor.

Sen sadede gel içerisinde ne var diyeceksiniz. 1-2-3 ve hatta 4 blm. ful egrotizim. Kızı alıştıra alıştıra soyuyorsunuz. Ha soydum nerde Seks gene yok. ama oyun ve konular birbirine baglantılı yani devamı oldugundan baştan oynamanızı öneririm. Sabır sabır çekeceksiniz emin olun ve hatda deli olacaksınız. 5, ve 6 sevgili oluyorsunuz Romantizim yaşıyorsunuz. 7 blmde Ajans işleri daha önceki blmlerde kızın gelen arkadaşları var Ha bunlarda büyüyor bu arada yaş olarak....Konular gelişiyor değişiyor devam ediyor.

Oyunun renderları kaliteli, ve sahnelerde sizi mahrum bırakmayan hareketli resimler ile sağlanmış. Gayet yeterli ve tatmin edici. Oyunda ses yok bana göre büyük eksiklerden biri. Oynanış tekrarı çok olması sizi sıkabilir.

Oynuyacak arkadaşlara son tavsiyem sabah kahvaltı, okul dönüşü, ve akşam yemeklerini iyi takip edin. Konuşmalarda ne olacagı kızın ne yapacagı ve sizin ne yapacagınıza ait, ilerleyiş ve bilgiler burada. Kızların ve karekterlerin isimlerini değiştirebiliyorsunuz. Bir blmdeki olayları diyeyim...misal 0/110 yazıyor hepsini yapamasanız veya sahneleri açamasanızda 109/110 kaldım dı. bir sonraki blm. secip oynayabiliyorsunuz her blm save kendi için yani blm istediginiz zaman gecebiliyorsunuz. Oyunun rehberi yok girl hose gibi desem degil. sandboxs gibi desem degil seçimler sizin ana blmdeki olayları ilerletmenizi resim ve sahneleri açmanızı sağlıyor. Her kızlada beraber olacaksınız ama harem tarzı değil. Kısa bir oyunda değil 4-5 günde blmleri yapa yapa veya yapabildiğiz kadar oynayın geçin.

Saygılarım ile....
 
Üst Alt