Moving to the Wrong Neighborhood Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Moving to the Wrong Neighborhood Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
movingtothewrongtürkçe.jpg

GENEL BAKIŞ

Yanlış bir mahalleye taşınan Eric ve karısı Karen olarak oynuyorsun. Karının seni aldatıp aldatmayacağına sen karar vereceksin. Ayrıca Eric'in ne kadar aldatmaya meyilli olduğunu da seçebilirsin. Hayatınız size bağlı.
Paylaşılan Tarih: 16.12.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 489 MB
Oyun Boyutu APK: 244 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Female protagonist, Multiple protagonists, Oral sex, Vaginal sex, Ntr, Interracial, Cheating

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Moving to the Wrong Neighborhood oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

CLOUD - MEGA

ANDROID

CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

65.jpg 173.jpg 193.jpg 205.jpg 230.jpg

Son düzenleme:
Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni oyun güzel bekliyorum

A

alishn

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
E

Erkandoe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman herkesin erişimine açılacak?

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Pek çok yönden sınıfta kalan bir oyun olmuş, tavsiyem zorda kalsanız bile oynamayın...
(konu bakımından daha çok senin ilgini çekebilecek bir oyun antolika )

P

Psizer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba Rusya'da yaşıyorum. Linke tıkladığımda lütfen vpn kapatın tekrar deneyin diyor. Vpn kullanmıyorum. Rus IPsi ile bağlanıyorum. Lütfen yardım eder misiniz? Bu oyunun yönlendirmesiz linki yok mu?

T

tpilgogcrke

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Manjaro Linux üzerinden açmak mümkün müdür?

F

Flawless07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Değişik bir hata verip oyun kendi kendisini sildi neden acaba?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Evet, hayatımda oynadığım en kötü üçüncü oyun olmayı bu oyun başarabildi. NTR seviyorsanız ne ala , hemen girip oynayın ama NTR sevmiyorsanız bu oyun sizin için bir işkenceden başka bir şey değil. Oyunun klasik bir NTR hikayesi var. Hatta yapımcımız biraz ırkçı olacak ki, siyahileri övüp beyaz abilerimizi yerin dibine sokmuş, üstüne de dalga geçmiş.

Oyunu 2 karakterin bakış açısı ile oynuyorsunuz ve tek amacınız sadık kalmak ya da gavatlık yapmak. Gel gelelim sadık kalırsanız oyunun kısa sonuna ulaşıyorsunuz, oyun anlamsızca birdenbire bitiveriyor. Oyunda sürekli eşinize ve eşinizin arkadaşına asılan dallamalar var ancak hiçbir şekilde bir şey yapamıyorsunuz. Oyunun bu konuda size sunduğu şeçenek: '' Uzaklaş yeğenim, bunlar zenci bizim ebemizi bellerler''. şeklinde olmuş. Açıkçası erkek karakteri ile ilgili pek fazla şeçenek yok, kadın karakterinde kendimizi savunmaya çalışıyoruz ancak adam oramızı buramızı mıncırıyor ve tek yapabildiğimiz uzaklaşmak. Açıkçası NTR oyunlarında şeçenek sunulmaması ve bir çıkış yolu verilmemesi her daim bende sinir kayması yaratıyor. Zaten Karen ve Steph dünden bir şeyler olmaya razı, yapımcı sağ olsun...

Yapımcı adeta oyunda gavat olacaksın yoksa sana sahne yok diyor. Oyundaki karakterler gerçekten çok güzel ve kadın karakterler gerçekten hoşuma gitti. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor, bütün sahneler geçişli resimler ile sağlanmış. Gel görelim ki, bu geçişli sahneler bile oyunda çok az ve üstüne üstlük çoğunu sadece gavatlık yaparsanız görüyorsunuz.

Oyunun arka planında güzel bir müzik var ancak bu güzellik şaçma sapan efekt sesleri ile adeta suikaste uğramıştı.

Evet, oyunun başında zaten şaçma bir oyun olduğunu anlamıştım. ''NTR'' etiketli bir oyunu ne demeye oynadıysam zaten, bir umut işte belki bir çıkış yolu vermişlerdir dedim. Belki ikinci bir şeçenek sunmuşlardır ya da NTR'dan kurtulma çaresi vermişlerdir dedim ama neredeee...

Oynanmaması gereken oyunlardan bir tanesi olmuş. Bir oyun için böyle bir yorumu kolay kolay asla yapmam. Özellikle Pandora's Box adlı oyunda da böyle bir sinir kayması yaşamıştım. Oyuncunun iradesinin hiçe sayılması ve hiçbir şekilde bir kurtuluş şeçeneği olmaması tam anlamıyla bir rezalet. Oyun hakkında diyebileceklerim kısaca bunlar, keşke oyuncuya bir çıkış şeçeneği verilmiş olsaydı, sadık kalsak bile oyun şaçma sapan bitiyor...

Oyunun çerezlik bir oyun olduğunu ve yaklaşık 1 saat sürdüğünü söylemekte fayda var :)

Üst Alt