Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
K

kanonj

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Rezalet bir güncelleme olmuş bence bu proje sanırım bitmiş sekteye uğramış hızlıca bitiyor. Sadece sara var ve ben saradan nefret ediyorum :D

ce1rk

ce1rk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adamı baskı altına aldılar hızlıca kısa bir sürüm çıkarmış ilerde uzun güncelleme gelir umarım.
baskı altına değil 1.5 yıldır güncelleme gelmiyor oyuna 1.5 yıl içinde bunun 10 katını(hatta oyunun tam sürümünü) yayınlaması lazımdı zaten

W

Walrider06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
merhabalar iyi oyunlar :) birşey danışacaktım normal çeviriyle özel çeviri arasındaki fark nedir bilen var mı acaba ?

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
19 ay sonra 3 sahne için güncelleme gelmeside ne biliyim. gelmeseydi daha iyiydi gibi.

O

Ozkaya35

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Gereksiz bir güncelleme olmuş güncelleme diye sara ile 2 tane sahne koymuş güncelleme değil hikayeyi bir arpa boyu ileri götürmemiş olmasada olurmuş

K

KolsuzGamerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu kadar güzel tasarlayıp devamını getirememekte ne bileyim...

B

Babr

Kredi
0$
Oyunu aldığımızda sadece bu sürüme mi yoksa bundan sonra çıkacak olan tüm betalarına mı erişim kazanıyoruz?

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler sanırım güncellemeleri parça parça getirecek. Bundan sonra kısa süre içinde güncelleme getirmeye devam edecek.

Q

qeqe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının 6k patreon üyesi varmis.Her birinden en kötü 5 dolar gelse 30k yapar.Yani oyunu böyle azar azar güncelleyerek çok para tokatlar.

-'StroK!#

-'StroK!#

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
normal beta ile özel betanın ne farkı var ?

K

karoshx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Celia nın görevinde arşiv odasına git diyor sabah gidiyorum ama hiç birşey olmuyor sağa sola tıklıyorum yok

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
(Yapımcı hatasıdır)

Milfy'de Celia'nın 18.adımında alternatif olarak şunları uygulayabilirsiniz;
- Akşam bilgisayarınızda Celia ile Webcam oturumu başlatın.
- Soyun seçeneğinde "Vibratör olayını başlat" seçeneğini seçin sonra diğerlerini de seçip bugünlük bu kadar yeter diyin.
- Ertesi gün sabah okulda sınıfınıza gidip Celia'ya tıklayın.
- Sonraki gün arşiv odasında Celia'yı bulacaksınız ve 18.adımı tamamlamış olacaksınız.

Üst Alt