Milf City Beta 1.0. İncelemesi-İçerikleri - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Milf City Beta 1.0. İncelemesi-İçerikleri

  • Konuyu başlatan Ronaxian
  • Başlangıç tarihi
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
331
Tepki puanı
497
Yaş
26
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
45 (2)-min.jpg

BETA 1.0. İÇERİKLERİ -25.09.2023-Oyunun daha tam sürüm çıkmadı ancak beta olarak oyunun tam bir rezalet olduğunu söylemem gerekli
. ICSTOR oyuna birçok yeni içerik eklemiş ancak yan karakterlerin hepsini resmen harcamış. Beta 1.0 olarak oyuna son bile yapılmamış, insanlar oyunu bu kadar beklerken üstüne final sürümü daha betadan çıkacak, yapımcı bir de oyuna DLC eklenebileceğini söylemiş.

Oyunu baştan sona tekrar oynadım ancak kayda değer bir ilerleme kesinlikle yok, özellikle yan karakterlerin hikâyeleri kestirilip atılmış. İçlerinden bazılarına tatmin edici sahneler yapılmış ancak genel itibarıyla ne karakterlere ait bir son var ne de adamakıllı bir bitiş. Karakterlerin hikâyesini bitiriyorsunuz ve bir final sahnesi bile yok, sadece bu karaktere ait bütün etkinlikleri bitirdiniz diyor. Özellikle oyunda birçok hata var, bazı karakterlerin yolundan gidemiyorsunuz, olur olmadık yerde orada burada önünüze buglanmış kapılar çıkıyor. Hangi birini saysam bilemiyorum. Oyun şu an final yapmış değil, hâlâ beta sürecinde, oyunumuzun ana karakterlerine son yapılıyor, tabii onu da becerebilirlerse.

2018 yılında ICSTOR gerçekten iyi bir marka yaratmış ve güzel bir oyun yapmıştı. İnsanları kandırıp onlardan para sömürmesi ve yaptıkları çoğu oyuncunun bildiği bir şey. 2018 yılında çıkan oyun 2023 yılında bitti, pek bitti denemez ama işte :D

Beklentisi olan ya da güzel şeyler bekleyenler beta sürümü için bunu beklemesin. Yan karakterlerin hikâyeleri ilerlemiş ancak karakterlere bir son yapılmamış. Sonu geçtim karakterlerle ilişkimiz tam olarak ''hadi bb, görüşürük.'' diye bitiyor. Global oyun forumlarında oyuna çok ağır eleştiriler geldiğini söylemem gerekli ve insanların gerçekten haklı olup olmadığını anlamak için oyunu baştan sona tekrar oynadım. Biz bitmiş bir oyun bekliyorduk ancak yapımcı oyuna hâlâ son eklemeye çalışıyor. Çok fazla içerik çıkabilecek oyun resmen yok edilmiş, özellikle en çok yan karakterlerin bu denli harcanmasına güldüm.

Beta sürümünü oynayacak olan varsa hiç denemesin. Şu an oyun final yaptı ancak tam sürüm değil, yapımcı birkaç hafta içinde tam sürümü çıkaracak, onu beklemek daha doğru olur. Peki bunu neden söylüyorum; arkadaşlar oyunda çok fazla hata var, bunlara rastlamamanız mümkün ancak bazıları oyunu tam anlamıyla bozuyor. Örneğin ben Sara'nın yolundan gidemedim, oyundaki bir görev buga girdi ve oyunun sonuna kadar Sara ile ilgili tek bir şey yapamadım. Tam sürümü beklemeniz daha iyi olacaktır.

Tam sürümde ne olur bilemiyorum. Her ne olursa olsun oyun betada bile daha iyi olmalıydı. Yan karakterlerle olan sahnelerimiz artmış ancak bu karakterlere layık bir son yok. Oyuna birkaç çoklu ilişki sahnesi eklenmiş ancak oyunun ana karakterlerine ait ( Caroline, Linda, Sara) çoklu bir sahne yok. Bu üçü hiç birbiriyle denk gelmiyor. Oyunda herhangi bir son yok, harem yok, romantik son yok. Yok yavrum yok. Tam sürümde bir şeyler eklenmezse ICSTOR bundan sonra en iyi oyunu da yapsa insanlardan çok zor destek alır :D


Onyxdime (oyunun kadrosundan): Şu anda Caroline dahil üç ana karakter için hamilelik rotası üzerinde çalışıyorum. Hamilelik rotası henüz oyunda değil. Senin yerinde olsaydım hamilelik içeriği oyuna eklenene kadar bir şeyler satın almazdım( Yani üyelik almayın diyor Patreon'da). Bu karakterlerin her birine uygun bir kapanış sağlamak için hamilelik sonlarını yazmaya çalışıyorum.
 
seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Şub 2023
Mesajlar
185
Çözümler
1
Tepki puanı
91
Konum
Winterfell
Puan
0
Kredi
1$
Oyunu yıllar sonra çıkardı, önce Mart'ta gelecek dedi Eylül sonunda çıkardı şimdi de daha sonların hazırlanmayı bırak yazılmadığı söyleniyor alemin en büyük söğüşçüsü ICSTOR 🤣
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
331
Tepki puanı
497
Yaş
26
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Bir de oyunu baştan finale kadar oynarım diye 2 dolara erişim aldım valideni karım yapayım icstor
Taklaya getirdi bizi beynamaz ecnebi
AHAHAHAHAHA :D Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Açıkçası Icstor'a hiç güvenmemek lazım. Tabii Milf City zamanının popüler oyunlarından biri olduğu için bitmesini çok isteyen var :) Anladığım kadarıyla Icstor biraz daha para söğüşleyecek. Keşke güzel sonları olan bir final projesi görebilseydik.
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
331
Tepki puanı
497
Yaş
26
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Oyunu yıllar sonra çıkardı, önce Mart'ta gelecek dedi Eylül sonunda çıkardı şimdi de daha sonların hazırlanmayı bırak yazılmadığı söyleniyor alemin en büyük söğüşçüsü ICSTOR 🤣
Açıkçası kendine zarar veriyor. Eğer bundan sonra oyun geliştirmeye devam edecekse oyuncular tarafından çok zor destek alır. Çünkü uzun yıllar boyu Milf City'de yaptığı söğüşleme ile anılacak. Eğer oyunu güzel bir şekilde bitirmiş olsaydı onun için çok daha iyi olabilirdi. Önünde neredeyse 6 ay gibi bir süre vardı. Çoğu yapımcı 6 ay içinde neredeyse iki sürüm çıkarıyor.
 
R

railabbasli

Kayıtlı Üye
Katılım
11 May 2021
Mesajlar
12
Tepki puanı
0
Puan
0
Kredi
0$
Oyunun 1.0 çıkalı 1 aydan çok oldu halen ücretsiz olarak herkese açılmadı.
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
331
Tepki puanı
497
Yaş
26
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Belki hâlâ konuyu takip edenler vardır. Oyunun kadrosundan olan Onyxdime bir açıklama daha yaptı. Oyun şu an her ne kadar bitmiş gibi gözükse de ileride sonlar için güncelleme alacaklar.

Bu açıklamaya göre oyuna ilk baş hamilelik sonları eklenecek. Daha sonra ise oyuna harem sonu eklemek istediklerini belirtmişler. Daha önce sadece hamilelik rotası oyuna eklenecekken anlaşılan şu anda bu fikirden vazgeçmişler.

Eğer bir aksaklık olmazsa önümüzde aylarda ya da yıllarda :D :D :D sonlara dair güncellemeler gelecek. Bir oyuncu olarak size tavsiyem eğer bu yapımcıya Patreon'dan destek çıkıyorsanız oyun tam olarak bitmeden üyelik almayın.


Çünkü geçmişte başka şeyler diyorlardı şimdi başka şeyler diyorlar. Uzun lafın kısası oyunumuza hamilelik, harem ve bir tane de şu anda sürpriz olan bir son eklenecek. Ayrıca oyuna yeni sahneler de ekleyeceklerini söylemişler.

Beklentinizi çok yükseltmeyin, en nihayetinde ICSTOR'dan bahsediyoruz :D Ne yapacağı belli olmaz.
 

Ekli dosyalar

  • MILY.png
    MILY.png
    404.5 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Üst Alt