Merhaba - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Merhaba

• Konuyu başlatan ixir
  • Başlangıç tarihi
I

ixir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriste internet lazim oluyor onu nasil kaldirabilirim internetsiz giremezmiyim?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Hayır giremezsin, sadece giriş ekranında internetin açık olması yeterli. Sonra olmasa da olur.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Son 2 haftadır internetim olmasına rağmen sitenize giremiyorum, önceden yüklediğim BADİK ve AOA ya giremiyorum. Giriş sayfasına kadar açılıyor oyun sonra gir dediğimde internetiniz yok diyor oysa ki internetim aktif ve yeni kuruldu. Şuan da bunu size iletirken vpn kullanmak zorunda kaldım öyle ki çalışan vpn bulmakta hiç kolay değil. Oyunda ki rebecca ve jenny ile hikayeme devam edememek beni gerçekten üzüyor, yardım edin lütfen.

Üst Alt