Mentor Life - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Mentor Life

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.6
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,224
Çözümler
2
Tepki puanı
2,917
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri70.jpg
GENEL BAKIŞ

Kontrol Bakanlığı sizi Tokyo'daki okulların sıralamasında kısa süre önce ortaya çıkan yeni bir liseye gönderiyor. Yeni bir akıl hocası olarak çevrenizdeki en güçlü öğrencileri toplamanız ve bu sıralamanın zirvesini ele geçirmeniz gerekecek. Kulüplere katılın, kızlarla ilişkiler kurun, hikayelerini takip edin ve onları eğitin. Mevcut kulüplere katılmak ve yenilerini açmak için en iyi adayları seçin. Sıralamayı belirlemek için Bakanlık, aynı uzmanlıktaki kulüplerin en iyi kulüp unvanı için yarışacağı okullar arasında yarışmalar düzenleyecektir. En çok kazanan okul, Japonya'daki herhangi bir üniversitede ücretsiz eğitim alabilecek. Bu nedenle, her okul en iyi öğrencileri işe almaya ve rakipsiz kulüpler yaratmaya çalışır. Belki bir gün kendi Mentor kulübünüzü açabilirsiniz? Kim bilir...!

Paylaşılan Tarih: 28.02.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.83 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.82 GB
Oyun Boyutu APK: 1.85 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Mobile game, Psychological, Groping, Ahegao, Big Ass, Big Tits, Small Tits, Handjob, Harem, Romance, Masturbation, Spanking, Teasing, Titfuck, Virgin, Voyeurism, Humor, School setting, Trainer.

Gelecekte: Anal Sex, Vaginal sex, Oral Sex, BDSM, Creampie, Exhibitionism, Stripping, Footjob, Group sex,Lactation, Male Domination, Milf, Pregnancy, Sex Toys, Urination, Cosplay, Religion, Twins.
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Mentor Life oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - WORKUPLOAD

MAC

MEGA - WORKUPLOAD


ANDROİD

MEGA - WORKUPLOAD


GÖRSELLER


AdultOyunCeviri74.jpg AdultOyunCeviri73.jpg AdultOyunCeviri72.jpg AdultOyunCeviri71.jpg

 
Son düzenleme:
Üst Alt