Making Memories - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Making Memories

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0a
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,345
Puan
0
Kredi
0$
Making Memories.jpg
GENEL BAKIŞ

Alvaro (adı değiştirilebilir) ve koğuşu, hayatlarındaki ani bir değişiklikle travma geçirirken, yapılmamış bir yolculuk, başına gelen bir yalan. Tanıdığı pek az kişiyle, ilişkilerinin doğasını yeniden keşfedip yeniden değerlendirirken ve yeni anılar yaratırken, onu içten içe tanıyan tek kişiye geri döner..

Paylaşılan Tarih: 03.04.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0a
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.23 GB


Oyun Konuları[/COLOR]
3DCG, Male protagonist, Big ass, Big tits, Virgin, Romance, Dilf, Lite Femdom, Lite Mouthplay, Masturbation, Female Domination,
Oyunu nasıl açarım ?

RAR'dan çıkarttıktan sonra Making Memories oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

adultoyunceviri1.jpgadultoyunceviri.jpg
 
Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
370
Tepki puanı
572
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Kvitravn Tales adlı yapımcımızın ilk oyunu. Kendisi şu anda ''Further Education'' adlı ikinci oyununu geliştiriyor. Yapımcımızın gelişme sürecinde olduğunu söylemem gerekli. Her şeyden önce oyunumuz 5 dakikalık bir aldatılma hikâyesi ile başlıyor, mutlu bir ailemiz var ancak karımız bize ihanet ediyor. Biz onu terk ediyoruz, çok sevdiğimiz kızımız da bizimle aynı tarafı tutup annesini terk ediyor. Tabii kızımızın bize duyduğu bir aşk var, bu aşk ebeveynlik sevgisinin de ötesinde. Yani anlayacağınız oyunumuz bir nevi ensest bir ilişkiyi ele alıyor.

Bana göre oyunun en büyük eksikliklerinden bir tanesi bu. Çünkü oyunumuzun hikâyesi ve karakterler arasında yaşanan diyaloglar gerçekten çok güzel ve detaylı bir şekilde anlatılıyor. Yaptığınız seçimlere göre hikâyenin içerisindeki diyaloglar ya da belli sahneler değişiyor. Tabii her ne kadar seçim yaparsak yapalım bu oyunun sonuna etki etmiyor. Özellikle karakterler arasındaki diyaloglar ve birbirleriyle şakalaştıkları sahneler çok güzel olmuş. Keşke bu hikâye bu konsept ile anlatılmasaydı.

Oyundaki karakter modellemelerini beğendim. Tanıştığımız bir sürü karakter oluyor ancak oyun animasyon anlamında kesinlikle başarılı değildi. Bunda yapımcının yeni bir oyun geliştiricisi olmasının payı var. Bu oyun sizlere görsel ve animasyon anlamında pek de bir şey veremez. Oyunumuzda birkaç animasyon sahnesi bulunuyor ancak yapımcı bunlara uğraşacağına, keşke animasyonsuz daha güzel görsel sahneler yapsaydı. Bunların haricinde oyunumuzun arka planında müzik de var. Oyunun yaklaşık 2-3 arası sürdüğünü söylemem gerekli.

Oyunumuz çerez bir yapım ancak içerisinde çok fazla diyalog ve metin barındırıyor, haliyle görselliğin az olduğu ve metinlerin bu denli çok olduğu bir oyunu bazı oyuncular beğenmeyebilir. Ayrıca oyunun sonu yok, her şey yarım yamalak kalıyor. Bu denli ayrıntılı ve duygu odaklı işlenen bir hikâyeye ufak da olsa güzel bir son yapılmalıydı.

Elimizde ortalama bir yapım olduğunu söylemem gerekli. Yapımcıyı özellikle diyaloglar ve hikâyenin akışı bakımından başarılı buldum. Ayrıca yapımcımızın İspanyol olduğunu düşünüyorum, çünkü İngilizce olarak bazı diyaloglarda çok mantıksız şeyler yazıyordu.
 
Üst Alt